Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 9904 wyświetleń

Zaliczyli Multitest

Grajewo

Przemysław Sulewski oraz Paweł Popko, uczniowie SP nr 2 w Grajewie zostali nagrodzeni w ogólnopolskim konkursie „Multitest” zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Paweł Popko za zajęcie 10 miejsca otrzyma dyplom laureata, Przemek, który uplasował się trzy pozycje niżej zostanie nagrodzony wyróżnieniem. Obaj chłopcy startowali w kategorii klas szóstych.
  
- Są to najlepsze wyniki w trzyletniej historii udziału naszej szkoły w tym konkursie. Paweł i Przemek to niezwykle utalentowani i ambitni chłopcy – mówi, pytana o ocenę uczniów Renata Gajdzińska, anglistka SP 2.

Tegoroczny „Multitest” z języka angielskiego odbył się 22 października. Uczniowie w całej Polsce w ciągu godziny mieli do pokonania 26 pytań. Zakres tematyczny obejmował m.in.: prawidłowe używanie czasów gramatycznych oraz funkcji językowych.

AM


Komentarze (5)

Brawo chłopaki tak trzymać !!

pani Gajdzińska ... miło powspominac moja najlepsza nauczycielka angielskiego jaką miałam a do tego była super wychowawczynia :)

Paaaaaaaweeeełeeeek! Ja Cieee znaaaam :P Gratulejszyn no i pozdrooo :P

ja sie z popko w przedszkolu uczyłam ale ona jest w a ja 1 gim

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.