środa, 17 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 16 komentarzy
  • 16750 wyświetleń

Zakończenie półkolonii letnich

W okresie od 28 czerwca do 4 lipca odbyły się półkolonie letnie pod hasłem „Pozwólcie dzieciom przyjść do mnie”. Zostały one zorganizowane z myślą o dzieciach i młodzieży, które nie mają możliwości wyjazdu na wakacje. W tym roku w półkoloniach brały udział dzieci z Białorusi z diecezji Witebskiej. Dzieci mieszkały w rodzinach parafian.

Uczestniczyło ponad 200 osób w wieku od 8 do 15 lat. Opiekę nad nimi sprawowali: ks Andrzej Zieliński, wikariusz Parafii MBNP, który był głównym organizatorem i sercem tego przedsięwzięcia oraz ks. Zbigniew Borawski wik. Parafii O. Pio i ks. Łukasz Siedlecki z Par. Trójcy Przenajświętszej.
Pomocą im służyli klerycy WSD w Łomży:kl Paweł Perkowski i Dariusz Tybura oraz starsza młodzież parafii grajewskich i studenci (ok. 70 osób) - Dzieci przebywały pod opieką animatorów od godziny 9.00 do 15.00 chyba, że rozkład zajęć z różnych powodów był zmieniony.

Udział dzieci i młodzieży w półkoloniach urozmaicały wyjazdy: do Łomży do Seminarium, Radia Nadzieja, na basen do Ełku, przejażdżka kolejką wąskotorową po Mazurach.
Wyjazd rowerami do Szyman, tam Msza święta, ognisko, spotkanie ze strażakami i policją. Film w Domu Kultury, zabawy, konkursy plastyczne i w Zespole Szkół nr 2 na boisku gry sportowe - www.pio.grajewo.info

wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (16)

SZKODA TYLKO ŻE TAK TRUDNO POSŁAĆ NA TE KOLONIE DZIECKO, TO MIAŁY BYĆ KOLONIE DLA BIEDNIEJSZYCH DZIECI A NIESTETY TAK NIE JEST!!!!!

czemu tak malo zdjec jest?? fotograf wiecej ich narobil... impreza byla fajna, za rok tez pojade ;)

jaki tytuł ma piosenka, która leci na początku filmiku?

Gratuluję tegorocznych półkolonii organizatorom i wolontariuszom oraz zazdroszczę dobrej zabawy uczestnikom. Pozdrawiam!

PS: Perek dobry filmik!:)

50 zł to tak dużo cały tydzień atrakcji np. basen Dodatkowo codziennie obiad. Rożnego rodzaju wyjazdy itp

pozdrowienia dla grupy 4! Dzieciakom i tym wspaniałym animatorkom :D

samotna matko,a kto powiedział,że kolonie są dla biedniejszych dzieci,KOLONIE SĄ DLA DZIECI !!!!!,tam nie ma podziału ,trzeba się dowiedzieć a potem cokolwiek pisać,pozdrawiam

Było świetnie;D moim zdaniem wszyscy byli zadowoleni a przy okazji dziękuje za pozdrowienia, i całuje wszystkie dzieci z mojej grupy jak i innych;);*

to był wspaniały pomysł żeby je zorganizować a to wszystko za sprawą ks.ANDRZEJA ZIELIŃSKIEGO ks.ZBIGNIEWA BORAWSKIEGO i ks.ŁUKSZA SIEDLECKIEGO.
ps.ks. ŁUKASZ JESZCZE ORGANIZUJE WYJAZD W GORYV KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ OD 10.07.2010.r do 18.07.2010. r

do kolonie są dla wszystkich! ja się dowiadywałam i jak poszłam to kart już nie było a na drugi dzień poszła inna osoba i dziecko jej dostało się na kolonie a moje nie. A 50 zł to nie jest dużo dlatego chciałam córkę posłać!!!! dlatego uważam nadal że są to kolonie dla wybranych!!!

Super , W Szczuczynie sa też półkolonie ale tylko od 10-tej do 12-tej. Szkoda że tak krótko!!!!

Samotne matki nie zawsze są biedne.

do .. chyba jak mają dziesiątkę dzieci !!!! nie uważam żebym była biedna aż tak ale jeżeli twoje dziecko zamiast alimentów dostaje dodatek 170 zł bo tata nie żyje i nigdy nie pracował, bo młodo zmarł. To ja dam ci te 170zł dziecko i je chowaj zobaczymy czy dasz rade wysłać na kolonie za 1500 zł itp. Dlatego proszę nie porównywać niektórych do ogółu!!!!!

pozdrowienia dla grup 2 i 9 fajnie było jeszcze jeszcze

SAMOTNA MATKO,nie denerwuj się,dam Ci radę w ferie też będzie zimowisko,więc trzymaj rękę na pulsie i gdy księża ogłoszą to idż po kartę,w tym roku i mi zabrakło karty to nie znaczy,że wszyscy są winni.Pozdrawiam

Podziękowania wszystkim animatorom,za pracę bezinteresowną,poświęcony swój czas,granie na gitarze i za wszystko,wszystko.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.