czwartek, 18 sierpnia 2022

Sport

  • 1 komentarzy
  • 9827 wyświetleń

Zakończenie "Mlecznej ligi"

Pierwszy z międzynarodowych turniejów Mlecznej ligi zakończony! Nagrody wręczył Prezes SM MLEKPOL Edmund Borawski.

Drużyna UKS LO Sejny została zwycięzcą międzynarodowego turnieju piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Prezesa SM Mlekpol, który został rozegrany w Sejnach. W turnieju wystartowało 8 drużyn. Zwycięska drużyna odebrała z rąk prezesa Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol okolicznościowy puchar i gratulacje. Puchary wręczone zostały również drużynom, które zajęły 2 i 3 miejsce, czyli: Zespół Szkół nr 2 w Grajewie oraz Salos Ełk. Zawodniczki otrzymały również firmowe upominki od SM Mlekpol.

Dwudniowy turniej rozegrany został w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sejnach. Rywalizowało w nim 8 drużyn dziewczęcych - uczennic szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z: Zespołu Szkół nr 2 w Grajewie, ZS Niećkowo, Augustowskiego Centrum Edukacyjnego, ZS Sokółka, Salos Ełk, drużyna z Łoździejów na Litwie, III LO Suwałki oraz UKS LO Sejny.

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Prezesa SM Mlekpol jest początkiem cyklu rozgrywek pod nazwą "Mleczna Liga", które odbywać się będą w miejscowościach związanych z działalnością tej firmy.


SM MLEKPOL to lider polskiego mleczarstwa. Najbardziej znane marki Mllekpolu to Łaciate, Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów (w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim).
wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (1)

Gratulacje dla wszystkich drużyn, a sczególnie z ZS Nr 2

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.