środa, 28 lutego 2024

Sport

  • 2 komentarzy
  • 9905 wyświetleń

Zakaz parkowania -sobota

W piątek 6 października br. na stadionie miejskim im. Witolda Terleckiego odbyło się wspólne spotkanie służb porządkowych w sprawie organizacji i zabezpieczenia meczu ŁKS Łomża-Unia Janikowa w Grajewie.         

Na odprawę przed sobotnim meczem przybyli m.in. komendanci Straży Miejskiej, Policji oraz policjanci z drogówki. Ostatnim ustaleniom bacznie przysłuchiwał się, również pracownik Urzędu Miasta w Łomży, który pomaga w organizacji meczu w Grajewie.

- Liczymy, że uda się zapełnić cały stadion. Osobiście nie obawiam się o zachowanie kibiców z Łomży. Jesteśmy gospodarzami, ale gościmy w Grajewie, dlatego musi być porządek jeśli chcemy rozegrać tu jeszcze dwa spotkania - powiedział Józef Babiel z UM w Łomży.

Zgodnie z zaleceniami służb porządkowych dla miejscowych kibiców przewidziano 150 biletów, dla fanów z Janikowa – 50, natomiast dla sympatyków futbolu z Łomży zagwarantowano 1400 wejściówek.

Policja na czas meczu wprowadza zakaz parkowania na odcinku ulic Braci Świackich do Sportowej. Funkcjonariusze z drogówki apelują do kierowców o nie parkowanie zwłaszcza przy stadionie na ul. Piłsudskiego w godz. 14.00 -17.00.

- Głównie chodzi o bezpieczeństwo kibiców. Na tym odcinku trasy panuje wzmożony ruch samochodów ciężarkowych, dodatkowo do Grajewa przyjedzie kilkanaście autobusów z kibicami ŁKS- u. Chcemy po prostu uniknąć paraliżu komunikacyjnego – informuje naczelnik sekcji ruchu drogowego KPP w Grajewie.

Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Futsal MOSiR Grajewo (tabela)

Komentarze (2)

to zbudujcie normalny parking, a gdzie ludzie mają zaparkować jak nie ma gdzie

Brawo Jaro - pozdrawiam - a jak ulica Sportowa wygląda --czy nie wstyd komus - Pewnie władzom miasta = ale co tam ich obchodzi-. wkoło Urzędu Miasta jest czysto i to wystarczy -- ale nie wszystkim

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.