sobota, 28 stycznia 2023

Sport

Zajęcia badmintona - przez sport po kondycję...

„Zajęcia badmintona – przez sport po kondycję, zdrowie i wiedzę.”

To hasło przewodnie programu Wsparcia Edukacji jaki ogłosiło Ministerstwo Edukacji i Nauki wraz z Fundacją Narodowy Badminton. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim „zagospodarowanie” oraz wypełnienie wolnego czasu uczniom szkół podstawowych poprzez zachęcenie ich do uczestnictwa w pozalekcyjnych zajęciach oraz turniejach badmintona, które mogą okazać się dla wielu z nich nową oraz ciekawą formą spędzenia czasu, jak również narzędziem profilaktyki zdrowotnej, rozwoju psychofizycznego.

 

Szkoła SP 1 jako jedna z pięciu placówek w województwie podlaskim zakwalifikowała się do projektu, z którego już korzystają uczniowie.

Zajęcia odbywają się dwa razy

w tygodniu i trwają półtorej godziny. Uczestnicy zostali wyposażeni w nowy sprzęt sportowy: rakiety i lotki do badmintona, siatki do rozgrywania turniejów, a w niedługim czasie otrzymają również jednakowe koszulki.

 

piątek, 27 stycznia 2023

Ferie zimowe na sportowo

środa, 25 stycznia 2023

31. Finał WOŚP na sportowo

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.