Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12407 wyświetleń

Zaginął S. Wasilewski

 Policjanci poszukują zaginionego Sławomira Wasilewskiego. 54 -latek w dniu 28 maja br. wyszedł z domu, do którego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt pod numerem 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego Sławomira Wasilewskiego. 54 -latek w dniu 28 maja br. wyszedł ze swojego mieszkania w Ełku. Do tej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania, dlatego rodzina zdecydowała się na publikację jego wizerunku.

Rysopis zaginionego:

- 170 centymetrów wzrostu,
- sylwetka krępa, waży ok. 100 kg
- długie do ramion, siwe włosy


Wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt pod numerem 997, 87 621 82 00 lub osobisty z najbliższą jednostką policji. - oficer prasowy KPP Ełk

 

Komentarze (2)

Co w tym Elku sie dzieje tam ciagle gina ludzie

popieram, wiele osób już to zauważyło.
cos złego tam sie dzieje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.