sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12425 wyświetleń

Zadbaj o swój numerek

Dlaczego numer budynku jest bardzo ważny?

Wielu z nas nie przejmuje się obowiązkiem umieszczania na swoich domach tabliczek z numerem budynku. Wydaje się to tak mało ważne, że niemal nieistotne. Często, więc tą sprawę lekceważymy, sądząc, że brak oznaczenia budynku nie powoduje dla nikogo większych problemów. Przecież nawet bez tabliczki na ścianie listonosz zwykle do nas trafia. Zdarza się jednak czasem, że czytelne oznaczenie budynku może decydować o kogoś zdrowiu i życiu. Takie sytuacje mają miejsce, gdy wzywana jest na pomoc Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe czy inne służby niosące pomoc.
Wtedy okazuje się, że od sekund zależy czyjeś życie i zdrowie. Źle może się stać, gdy te cenne sekundy tracone są na poszukiwanie właściwego adresu. Aby zwrócić uwagę mieszkańców na to jak ważną sprawą jest właściwe oznaczenie budynków Straż Miejska w trakcie patroli jak i również kontroli posesji będzie sprawdzać czy właściciele, administratorzy, dozorcy lub użytkownicy nieruchomości posiadają na swoich zabudowaniach tabliczkę z numerem porządkowym nieruchomości. Liczymy, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu będzie nam wszystkim żyło się bezpieczniej.

Komendant Straży Miejskiej
Wojciech Formejster

piątek, 28 stycznia 2022

Echa sesji Rady Miasta

piątek, 28 stycznia 2022

Rekrutacja do przedszkoli

Komentarze (6)

Jak znam życie to za brak tabliczek zaraz będą straszyć mandatami !!! Niestety żyjemy w chorym i policyjnym kraju !!!! Smutne ale prawdziwe :(

na moim domu administrator wcale sie nie kwapi umiescic numeru domu chociaz codziennie Straz Miejska przechodzi obok i nie reaguje

PRAWDA, porządek musi być. A kto nie chce miec numerków niech idzie tam skąd przyszedł / na wieś /.

P,. numerek zdaje się ze na wsi poszczególne domy/gospodarstwa sa ponumerowane, a moze ze wsi z której pochodzisz jest inaczej.

Ludzie w jakim kraju żyjecie czego wy jeszcze oczekujecie? Nie chcecie by was karano, a informowano i co ? Informowanie wam tez nie pasuje co widać po komentarzach. Panowie ze Straży mandaty i tylko mandaty może wtedy naszemu wielce demokratycznemu społeczeństwu pomożecie i spełnicie ich oczekiwania. Pozdrawiam

ja jestem listonoszem (tylko czasami) i naprawde mam problem ze znalezieniem niektorych mieszkan/domow;/ i trace na tym duzo czasu;/ a ile "cennego" byc moze dla nas czasu straci policja, pogotowie, strAZ? wtedy bedzie za pozno.. wiec zrobcie porzadki z numerkami juz teraz..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.