środa, 25 maja 2022

Wiadomości

Zabił osiem gołębi

Policjanci zatrzymali 59-latka, który zabił osiem gołębi, a dziewięć okaleczył. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

Wczoraj w nocy dyżurny grajewskiej Policji został powiadomiony o niecodziennym zdarzeniu. Z informacji wynikało, że w miejscowości Kozłówka w gminie Rajgród nieznany sprawca wszedł do dwóch niezabezpieczonych gołębników. Tam zabił osiem gołębi pocztowych, a kolejnych dziewięć okaleczył. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres wraz z psem tropiącym. Na miejscu do pracy od razu przystąpił policyjny przewodnik ze swoim czworonogiem. Chwilę później pies podjął trop i doprowadził mundurowych do jednej z posesji w pobliskiej miejscowości. Tam policjanci zatrzymali 59-latka. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi za to kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. - KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.