niedziela, 26 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 10 komentarzy
  • 15486 wyświetleń

Z wizytą u jubilera

Biżuteria to raczej subiektywny element ubioru, każdy z nas ma swój indywidualny gust i to on nami kieruje przy wyborze ozdób.

W sklepach “Jubiler” w Grajewie świetną propozycją, która w ostatnim czasie znajduje zainteresowanie kupujących, są ręcznie wykonywane kolie z naturalnych kamieni. Sporym powodzeniem cieszy się też biżuteria srebrna z koralem. Srebrne dodatki są zawsze na czasie i kupujemy je na wszystkie okazje - w “Jubilerze” dostępne  z kamieniami tj. malachitem, czaroidem, turkusem, onyxem, piaskiem pustyni, bursztynem, perłami. Jest tu też cała gama modnej teraz biżuterii sztucznej.

Turkus – ten zielononiebieski kamień pomaga uśmierzyć ból, usunąć toksyny z organizmu, działa rozkurczowo. Energia turkusa wzmacnia naszą aurę i pomaga wybierać właściwą drogę życiową. Przydaje się również do łagodzenia wahań nastroju. Od stuleci turkus uważany jest za kamień uzdrawiający i przynoszący szczęście.

Czytelników interesuje również, co może dziwić, temat obrączek. Jak mówią ekspedientki w sklepach przy ul. Wojska Polskiego 33a i Koszarowej 40 - obecnie najchętniej kupowane są obrączki z dodatkiem białego złota. Nowością w ofercie są obrączki wykonane z białego złota palladowego. Stop ten nie zawiera niklu, przez co jest idealny dla alergików. Obrączki palladowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne i cechuje je największy możliwy do uzyskania kontrast pomiędzy złotem żółtym i białym.

- Ciekawostką w punktach jest kolekcja biżuterii artystycznej - jedynej w swoim rodzaju i niepowtarzalnej. Sklepy “Jubiler” oferują najwyższą jakość surowców, staranność wykonania oraz oryginalność - to właśnie cechuję biżuterię, która jest u nas oferowana – mówi właścicielka Małgorzata Mikołajewska.

e-Grajewo.pl

Reklama

Ceny wybranych produktów : obrączki (para) - od 450 zł; zawieszki artystyczne (srebrne)- już od 46zł, z łańcuszkiem - od 100 zł; kolczyki srebrne (artystyczne) od 44 zł, tu cena zależy od wagi srebra; biżuteria z kamieniami - od 30 zł; sztuczna biżuteria od 6 zł, drewniana od 24 zł, złote łańcuszki ok. 100 zł za gram; sygnety złote od 485 zł (waga 4, 90g), sygnety srebrne od 50 zł;

piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (10)

Pani Joanny Bardzo miła , sympatyczna i chętnie słuzy pomocą aż miło ze jeszcze tacy ludzie są w handlu. Gratuluję i życze sukcesów dla tej Pani. Przy takiej obsłudze napewno każdy wróci i poleci innym

tak Asieńka jest bardzo miła i pomocna

W tym sklepie na ul. Wojska Polskiego również bardzo miła obsługa... oby tak dalej :)

Pani na zdjęciu nr 3 jest bardzo miła i sypatyczna. Ma świetny gust i umie doradzić klientowi. Polecam

Zgadzam się z Agą że pani ze zdjęcia nr 3 jest fachowcem w tej dziedzinie, super obsługa bardzo miła osóbka. pozdrawiam i życzę awansu dla tej Pani.

Panie ze sklepu na Wojska Polskiego potrafią doradzić, pomogą i są bardzo miłe. Chodzę tam często, jestem bardzo zadowolona z ich obsługi. Pozdrawiam

a czemu o złocie nic nie napisaliscie!!

tak rzeczywiści bardzo miła obsługa aż przyjemnie i naprawdę umie doradzić.Życzę sukcesów

A czy zajmujecie się również naprawą biżuterii? chodzi mi o złączenie obrączki bo musiała zostać przecięta... jaki koszt orientacyjny takiej naprawy.

Czy zegarki też można kupic

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.