Sport

  • 6 komentarzy
  • 8311 wyświetleń

Z MOSiR-em na Jagiellonię

      W dniu 7 kwietnia drużyny które uczestniczyły w Jesiennej Lidze Piłki Nożnej i zwyciężyły w poszczególnych kategoriach wyjechały na mecz ekstraklasy do Białegostoku. Tego dnia Jagiellonia Białystok podejmowała Wisłę Kraków. Dodatkową atrakcją tego meczu było to, że trenerem Wisły  Kraków jest były trener Jagiellonii Michał Probierz , który  zdobył z nią Puchar Polski w 2010.


  Młodzi zawodnicy z Grajewa i okolic mogli obejrzeć na żywo prawdziwy doping kibiców oraz  zawodników występujących w najwyższych rozgrywkach  ekstraklasy. Mecz dostarczył dużą dawkę emocji związaną z zdobyciem bramki dla Jagielloni , którą to zdobył wychowanek Wissy Szczuczyn  Maciej Makuszewski na którego od początku nowego sezonu stawia trener Hajto, a z tym było różnie za trenera Probierza.


 Uczestnicy tego wyjazdu mogli z bliska obejrzeć sprzęt techniczny realizatorów transmisji stacji Canał +.   Z tego miejsca pragniemy podziękować dla kierownictwa klubu Jagiellonia Białystok za  umożliwienie  bezpłatnego wejście na mecz .

 

 

 


  Trwają zapisy do Wiosennej Ligi Piłki Nożnej. Zgłoszenia pod nr.tel.862611143, 691994789 lub msobczyk@onet.eu

                                                                                    Mosir Grajewo

 

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (6)

Brawo MOSiR. Brawo Panie Sobczyk za inicjatywę. Fajny pomysł z tą ligą.

pomysł dobry, a ,,obiekt,, jagiellonii cudo haha

jozek:
obiekt Jagiellonii jest w przebudowie, więc się nie spinaj

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.