Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 3770 wyświetleń

Z cyklu "Grajewo w budowie"

Aktualnie prace związane z budową nawierzchni trwają na ul. Miłej i ul. Konwaliowej, natomiast na ul. Dąbrowskiego trwa budowa brakującej sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej.

Już w najbliższy poniedziałek, 19 lutego, rozpoczyna się remont ulic Mickiewicza i Nowickiego. 

 

 

 

fot. UM Grajewo

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

Zablokowana droga S61 Guty-Szczuczyn

Komentarze (7)

Pokażcie stare ulice: Krasickiego, Koszarowa, Konstytucji ..... Nowickiego jest w dobrym stanie a jej część była niedawno remontowana.

O kolektorowej cisza, czyżby znów została pominięta, stare ulice z dziurami powybijanymi stoją do kapitalnego remontu, /

ul. Wiórowa od ronda do płyt gdzie przyjeżdżają ludzie z całej Polski i nie tylko dalej dziurawa "jak cię widzą tak cię piszą " i tak jesteśmy postrzegani w kraju dziura na dziurze

No tak, dla elit drogi kładą, a niektóre starsze ulice jak nie było asfaltu tak nie ma i się nie zapowiada...

....z Wiórową wygląda jakby specjalnie robiono dla Pflaiderera na złość. /

Tylko chodniki i krótkie uliczki się buduje. Zdecydowanie za mało aby mówić o rozwoju miasta. Porównując inwestycje Grajewa z inwestycjami innych miast województwa podlaskiego wypadamy BARDZO SŁABO! Liczba ludności w Grajewie spada, wyludniamy się. Potrzebne są duże inwestycje aby to Miasto ruszyć z miejsca. NIE TRAĆMY WIĘCEJ CZASU!

Kaziu, trochę trzeba doczytać. Wiórowa jest ul. powiatową tak samo jak Przemysłowa. Miasto nic do tych jezdni nie ma.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.