Sport

XV Cross Trzeźwości

XV Cross Trzeźwości
W minioną niedzielę 29.05. odbył się w Suchowoli XV Cross Trzeźwości.

Na starcie stanęło 70 zawodników z całego naszego regionu i nie tylko. Należy pochwalić, iż najliczniej reprezentowanym klubem była grajewska „Maratonka”. W biegu wzięło udział ośmiu naszych reprezentantów. W Suchowoli pogoda przyzwyczaiła do upałów więc poranny deszcz nieco zaskoczył sportowców. Rozgrzewkę przeprowadzono w deszczu, zawodnicy zmoknięci stanęli na linii startu.

Pierwsza część trasy była dość ciężka, liczne kałuże i buty klejące się do błotnistej nawierzchni szutrowej drogi nie ułatwiały biegu. W miarę upływu czasu poprawiała się pogoda i nawierzchnia drogi. Tradycji więc stało się zadość i bieg kończono przy ładnej słonecznej pogodzie.

Oto wyniki naszych zawodników:
3. miejsce Jarosław Czopek (31.45),
5. miejsce Karol Krzyżanowski (31.58),
17. Krzysztof Drężek (35.18),
34. Michał Borowski (40.13),
36. Adam Sawicki ( 41.16),
58. Paweł Świderski(1.01.07).

Wśród pań 6 miejsce przypadło Agnieszce Kędzierskiej (50.09) natomiast 9 była Basia Wszeborowska (52.42). Szczególne słowa uznania należą się Basi, która w drugim swoim starcie pokonała niebagatelny dystans niespełna 10 km. Trzymamy za Ciebie kciuki Basiu i mamy nadzieję że "zakwasy" już mijają. Nagrodą pocieszenia były rozlosowane wśród wszystkich uczestników upominki, tak więc nikt nie wrócił z pustymi rękami.


sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.