środa, 29 czerwca 2022

Sport

  • 1 komentarzy
  • 9493 wyświetleń

XIII Cross Trzeżwości

W niedzielę 31.05.2009 w geograficzny centrum Europy w Suchowoli odbył się XIII Cross Trzeźwości. Jest to  bardzo lubiana przez biegaczy z naszego regionu cykliczna impreza lokalna połączona z festynem, atrakcjami dla dzieci, występami miejscowych zespołów, koncertem ( w tym roku wystąpił zespół Czerwony Tulipan), propagowaniem działań na rzecz przeciwdziałania chorobie alkoholowej.

Do rywalizacji sportowej przystąpiło 18 zawodników Maratonki Grajewo. W biegu głównym na dystansie 9300m wystartowało ponad 70 zawodników. Najlepiej z naszych biegaczy zaprezentowali się Karol Krzyżnowski, Edek Terebun, Jarek Czopek zajmując odpowiednio 3,4 i 5 miejsce. W kategorii kobiet piąta
była Monika Terebun. Wyróżnić należy debiutującego w kategorii niepełnosprawnych Konrada Polińskiego, który na dystansie 5000 zajął drugie miejsce.  W klasyfikacji Gimnazjów Krzyś Wojnowski uplasował się na czwartym miejscu, a Paulina Krawczyk na siódmym.

Za tydzień biegamy w II Biegu Klenczona w Szczytnie i Półmaratonie Białystok -Dobrzyniewo.

Komentarze (1)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.