Sport

  • 5 komentarzy
  • 10573 wyświetleń

XII Podlaski Turniej Żaków

TURNIEJ ŻAKÓW W GRAJEWIE

W sobotę 12 grudnia w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył się XII Podlaski Świąteczny Turniej Żaków Pamięci Wojciecha Chylińskiego. Udział wzięło osiem drużyn z województwa podlaskiego i warmińsko – mazurskiego rocznika 1999 i młodsi.

W pierwszej fazie turnieju grały one w dwóch grupach, a w finałach w zależności od zajętego miejsca. Szczególnie ciekawie było w meczu otrzecie miejsce gdzie dopiero 10 seria rzutów karnych dała wygraną ŁKS – u Łomża. W finale pierwszy zespół MOSiR Grajewo długo prowadził z MOSiR Mońki ale dwie stracone niemal w ostatniej minucie bramki zadecydowały o przegranej. W drużynie z Grajewa występowały dwie dziewczyny- Emilia Danowska i Julia Wojciechowska. Królem strzelców został Konrad Brzydło (RONA 03 II Ełk), a najlepszym bramkarzem Łukasz Sobolewski (MOSiR I Grajewo). Ponadto statuetki za grę na boisku i postawę w bramce otrzymali również: Rafał Kalinowski (MOSiR I Grajewo), Dariusz Kaźmierczyk (RONA 03 II Ełk) i Hubert Szafranowski (MOSiR Mońki).

Mecze społecznie prowadzili sędziowie Podlaskiego Kolegium Sędziów - Grzegorz Górski, Lech Karwowski i Paweł Górski. Dzięki wsparciu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol, Oddziałowi PKO BP SA w Grajewie, Masarni Zagłoba, firmie SASS Karola Sobolewskiego wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali świąteczne upominki

WJ

WYNIKI: 1. MOSiR Mońki, 2. MOSiR I Grajewo, 3. ŁKS Łomża, 4. RONA 03 II Ełk. 5. Sokół Biała Piska, 6. MOSiR II Grajewo, 7. RONA 03 I Ełk, 8. KOKiS Kolno.

 

 

X Podlaski Świąteczny Turniej Żaków

IX Podlaski Świąteczny Turniej Żaków

VII Podlaski Świąteczny Turniej Żaków

VI Podlaski Świąteczny Turniej Żaków

 

wtorek, 23 kwietnia 2024

WARMIA - MOSP 4:3 (skróty)

Komentarze (5)

Może można by było pomyśleć o czymś innym niż zapaśnicy, najmłodsze roczniki piłkarzy z bogatymi rodzicami? Juniorzy sekcji siatkarskiej, juniorzy sekcji piłkarskiej?

a o czym ty chcesz myslec ?

fajna impeza mosir Grajewo nigdy nie zająl tak wysokiego miejsca jak wczoraj brawo chłopaki

brawo MOSiR I Grajewo chłopaki popisali się

O tym żeby dać się rozwijać tym osobom które za kilka najbliższych lat będą stanowiły o Grajewskich klubach.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.