niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 1 komentarzy
  • 9754 wyświetleń

XI Bieg Szlakiem Tatarskim

W sobotę 20.06.09 w ramach obchodów Dni Prostek odbył się XI Bieg Szlakiem Tatarskim. Tradycyjnie już większość spośród 41 sportowców stanowili zawodnicy Maratonki Grajewo. Maratonka również, obok Urzędu Gminy w Prostkach oraz Publicznego Gimnazjum, dołączyła do organizatorów tej imprezy. Cieszy również coraz większa popularność zawodów w  środowisku biegaczy z naszego województwa, przyjechali bowiem koleżanki i koledzy z Łomży, Augustowa, Giżycka, Węgorzewa i z Białegostoku.
Pogoda dopisała. Było słonecznie, ale bez nużącego upału. Wszyscy więc ukończyli zawody w dobrej formie, uzyskując niezłe wyniki.

Kategorie open oraz mężczyzn zdominowała Maratonka. Klasyfikację open i do 40 lat wygrał Karol Krzyżanowski, którego forma wciąż rośnie, drugie miejsce zajął Lewandowski Krzysztof (Centaur Łomżą), trzeci był Czopek Jarek. Całe podium powyżej 40 lat należało do Maratonki- odpowiednio Janusz Krause, Cimoch Sławek i Drężek Krzysztof. Wśród pań bezkonkurencyjne były dziewczyny z Prefbetu Śniadowo- pierwsza Justyna Dąbkowska, druga Kamila Musiak. Trzecie miejce przypadło Paulinie Krawczyk z Prostek reprezentującej nasz klub. Uhonorowano również biegaczy niepełnosprawnych Jana Lemancewicza (Węgorzewo), Konrada Polińskiego i Pawła Świderskiego (oboje Maratonka) oraz najstarszego zawodnika, legendę biegów na Podlasiu  Wiesława Olesiewicza.


W przyszłą niedzielę 28.06.09 KS Maratonka organizuje III Bieg Godzinny w ramach obchodów Dni Grajewa. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach, szczególnie dzieci i młodzież. Start do biegu głównego o  12.00 na boisku przy Klubie "Hades".  -  informuje  Waldemar Szycik

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (1)

gratulacje dla KAROLA i reszty z Maratonki
powodzenia na biegu godzinnym

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.