wtorek, 28 września 2021

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 9986 wyświetleń

Wywróciła się ciężarówka

Wywróciła się ciężarówka

Ełk: Wywróciła się ciężarówka przewożąca świnie

17 lipca br. ełccy policjanci ruchu drogowego obsługiwali zdarzenie drogowe, do którego doszło na trasie Nowa Wieś Ełcka – Zdunki. 44-letni kierowca MAN-a stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie na znajdujące się przy drodze pole. W wyniku zdarzenia samochód wraz z jedną z przyczep wywrócił się. W transporcie przewożonych było około 80 świń – według ustaleń policjantów około 30 z nich straciło życie.


Po godzinie 16:00 oficer dyżurny ełckiej policji otrzymał zgłoszenie, że na trasie Nowa Wieś Ełcka – Zdunki doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce udali się policjanci ruchu drogowego. Ustalili oni, że 44-letni kierowca samochodu ciężarowego marki MAN stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie na znajdujące się przy drodze pole.  Kierowca był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń. Jego pasażer doznał jedynie ogólnych potłuczeń.

W przyczepach przewożony było około 80 sztuk świń. Akcja przenoszenia zwierząt do innego transportu trwała blisko 6 godzin i zakończyła się po godzinie 22:00. W wyniku zdarzenia życie straciło około 30 sztuk świń – wszystkie zostały oddane do utylizacji.

Według ustaleń policjantów do zdarzenia doszło z powodu niesprawności technicznej samochodu. 


Komentarze (3)

Znając polskie prwao ciekawe ile dostanie za te 30 duszyczek :p

bo z Tesciowa to trzeba umniec jezdzic :P

No i co pewnie dostanie dozywocie

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.