niedziela, 1 października 2023

Kultura i rozrywka

  • 10 komentarzy
  • 8217 wyświetleń

Wystawa prac z PG3

5 listopada 2004 r nastąpiło oficjalne otwarcie wystawy prac plastycznych p. Tomasza Szewczyka oraz uczennic z koła plastycznego, które prowadzi pan Szewczyk.

Malarstwo p. Szewczyka pełne jest tajemnic i niedomówień. Obrazy jego przypominają nam o starych słowiańskich wierzeniach w duchy, gusła oraz straszydła. Prace uczennic nawiązywały również do tejże tematyki, aby tworzyć na wystawie swoistą jedność. Nosiły one tytuł "Strachy polskie" i przedstawiały właśnie te dawne straszydła. Mogliśmy zobaczyć wizerunki Bohynki, Skarbnika, Latawca, Skrzenia, Domowika, Południcy, Strzygi oraz Baby Jędzy czyli Wiedźmy.

www.pg3.e-grajewo.pl

niedziela, 1 października 2023

Michał Bajor - koncert w Łomży

niedziela, 1 października 2023

ZS2. Akcja "Sprzątanie Świata 2023"

Komentarze (10)

Byłam na wystawie i podobało mi się, obrazy Pana Szewczyka są niezwykłe, a i w uczniowskich pracach widać pasję. Gratuluję pomysłu na wspólną wystawę. Przecież talenty trzeba promować. Pozdrawiam wszystkich.

no słyszałam,że udała się ta wystawa.w końcu te obrazy były świetne tylko szkoda,że nie mogłam przyjść...

Obrazy były znakomite....do tego naprawde trezba mieć wyobraźnię.Gratuluje panu talentu byłam na wystawie i naprawde bardzo mi się podobałao.Życzę panu dalszych sukcesów.

Pogaństwo się szerzy pogaństwo!
Ale niezłe te pogaństwo przyznać muszę!
Widziałam i podobał sie mi najbardziej "Święty gaj". Panie Szewczyk -PIĘKNE TO!

Mnie rowniez zafascynowal Swiety Gaj. Jestem byla pana uczennica, jest Pan dla mnie wielkim autorytetem. Uwielbialam Pana lekcjie historii i sztuki. Potrafil Pan zafascynowac nas swoim przedmiotem, bylo to cudowne lekcjie, nigdy sie nie nudzilismy na nich. Zycze dalszych sukcesow pedagogicznych i nie tylko:)

byłam na tej wystawie i musze przyznać ze wszystkie obrazy pana Szewczyka oraz uczennic z kółka plastycznego były świetne zazdroszcze tym dziewczynom tego talentu

No-muszę przyznać,ze wystawa była udana :):):)

Ja nie miałam okazji zobaczyć wystawy, bo nawet o niej nie wiedziałam:( Ale, znając prace pana Szwczyka, na pewno obrazy były znakomite! Mam prośbę związaną z umieszczeniem większej ilości zdjęć z owej wystawy. Pozdrawiam PANA SZEWCZYKA i mam nadzieję, że jest nadal tak świetnym pedagogiem, jak w ostatnich trzech latach:)

Wystawa była świetna. Bardzo mi się podobała.
Też chciałabym mieć taki talent. Wszystkim artysyom wielkie gratulacje!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.