Szczuczyn

  • 1 komentarzy
  • 5815 wyświetleń

Wyróżnienie dla Biblioteki

Drodzy czytelnicy i użytkownicy, z przyjemnością informujemy, że podczas Konferencji Bibliotek Publicznych województwa podlaskiego „Ślady sławnych Polaków – jubilaci 2017 roku w bibliotekach”, która odbyła się 18 października 2017 r. (środa) w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej w Białymstoku rozstrzygnięto konkurs na najciekawsze inicjatywy bibliotek województwa podlaskiego, akcentujące jubilatów 2017 roku. Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie zdobyła wyróżnienie w/w konkursie. To kolejny sukces naszej placówki.
 Szczuczyńska biblioteka już od paru lat z powodzeniem uczestniczy w konkursach organizowanych przez Książnicę Podlaską w których zdobywa czołowe miejsca m.in. pierwsze miejsce w konkursie ”Biblioteka dla seniorów, seniorzy dla bibliotek” w 2014 roku, pierwsze miejsce w konkursie ”Annales bibliotek, czyli opowieść o minionych dziejach obrazem malowana”    w 2015 roku, pierwsze miejsce w konkursie „Biblioteka w edukacji – edukacja w bibliotece” w 2016 roku. - Andrzej Kosmowski

 

 

 

poniedziałek, 20 marca 2023

Zajęcia szachowe

Komentarze (1)

Gratulację dla Biblioteki-Centrum Kultury a zwłaszcza dyrektora. Ostatnio dużo tam się dzieje >)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.