MOSiR

Wyróżnienia dla SP2 i ZS2

Komunikat z podsumowania
Sportowego Roku Szkolnego 2006/2007
i
Wojewódzkiej Inauguracji
Sportowego Roku Szkolnego 2007/2008


    W dniu 22.09.2007 na stadionie miejskim w Białymstoku odbyła się wojewódzka uroczystość podsumowania wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2006/2007. W uroczystościach tych uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych powiatu i miasta Grajewa: Starosta Jarosław Augustowski, Burmistrz Krzysztof Waszkiewicz, Pełnomocnik PWSZS Ryszard Kuźma oraz Dyrektor najbardziej usportowionej szkoły podstawowej SP2 w Grajewie Pani Urszula Mazurek, uczniowie i nauczyciele wychowania fizycznego tej szkoły, oraz Dyrektor ZS nr2 M. Sulkowska – szkoły ponadgimnazjalnej o największym postępie sportowym. Dyrektor SP2 w Grajewie Pani Urszula Mazurek odebrała z rąk Przewodniczącego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego i Podlaskiego Kuratora Oświaty okazały Puchar za III miejsce reprezentacji chłopców, oraz VII miejsce szkoły we współzawodnictwie szkół dużych w roku szkolnym 2006/2007. Starosta Jarosław Augustowski odebrał Puchar za VIII miejsce powiatu grajewskiego a Burmistrz Krzysztof Waszkiewicz za III miejsce Miasta Grajewa we współzawodnictwie jednostek samorządu terytorialnego. W dniu tym odbyły się sztafety lekkoatletyczne o Puchar Urzędu Marszałkowskiego które zainaugurowały nowy rok sportowy.
  
  Powiat grajewski reprezentowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie, którzy III miejscem za rok 2006/2007 zapewnili szkole udział w finałach wojewódzkich. Uczniowie w składzie: Konrad Jabłoński-400m, Rafał Łaguna-300m, Łukasz Koniecko-200m, Rafał Dzierzgowski-100m – sztafeta szwedzka, zdecydowanie zwyciężyli w pierwszych zawodach wojewódzkich.

Galeria zdjęcia
Eugeniusz Skibniewski

poniedziałek, 22 maja 2017

Derby powiatu grajewskiego

poniedziałek, 22 czerwca 2009

MOSiR “WAKACJE 2009 ”

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.