poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Kraj

Wypadki na drogach 12-14 III

 
       Do groźnego wypadku doszło na trasie Ruska Wieś - Klusy. Dzik wbiegł wprost pod nadjeżdżające mitsubishi. Kierowca doznał złamań żeber. Natomiast na trasie Grabnik - Zelki na prostym zaśnieżonym odcinku drogi kierowca renault safrane stracił panowanie nad pojazdem. W konsekwencji auto zderzyło się czołowo z nadjeżdżającą z naprzeciwka hondą civic. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala.
 
       Do pierwszego wypadku doszło w piątek około godziny 18.30 na drodze krajowej nr 16 między miejscowościami Ruska Wieś - Klusy. Prawdopodobnie pod wprost nadjeżdżające mitsubishi wbiegł dzik. Auto uderzyło w zwierzę,  po czym zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo. Kierowca ze złamaniami żeber trafił do szpitala. Służby porządkowe zabrały padniętego dzika.
        Do drugiego zdarzenia doszło w sobotę około godziny 12.15 między miejscowościami Grabnik - Zelki. Na prostym zaśnieżonym odcinku drogi kierowca renault safrane stracił panowanie nad pojazdem. W konsekwencji auto zderzyło się czołowo z nadjeżdżającą z naprzeciwka hondą civic. Jedna pasażerka renault oraz dwóch pasażerów hondy trafiło do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci ustalili, że kierowcy obu wypadków byli trzeźwi. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności i przyczyny tych zdarzeń drogowych.

KPP Ełk

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.