Wiadomości

Wypadek z saniami

Zimowa przejażdżka konnym zaprzęgiem zakończyła się rozbiciem sań na drzewie. W wyniku uderzenia dwie pasażerki z obrażeniami ciała karetką zostały przewiezione do szpitala. Augustowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

W minioną sobotę po południu na drodze leśnej w miejscowości Tobyłka w gminie Bargłów Kościelny doszło do wypadku z udziałem zaprzęgu konnego. Policjanci wstępnie ustalili, że w zorganizowanym prywatnym kuligu uczestniczyły 3 zaprzęgi konne. W trakcie przejażdżki leśnymi drogami na jednym z zakrętów 67-latek kierujący saniami stracił panowanie nad zaprzęgiem zjechał na pobocze i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. W wyniku uderzenia sanie rozpadły się na części a 10 pasażerów wypadło na zewnątrz. Dwie mieszkanki Grajewa z obrażeniami ciała karetką zostały przewiezione do szpitala. Augustowscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

 

źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

poniedziałek, 18 października 2021

Trwa wymiana antenowych nadajników telewizji naziemnej

poniedziałek, 18 października 2021

Sołectwo Pieńczykowo uhonorowane

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.