Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11109 wyświetleń

Wypadek na obwodnicy

21 listopada br. po godz. 20.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Szczuczyna.

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że kierujący samochodem osobowym marki Ford Galaxy, 59 -letni obywatel Litwy z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się z dostawczym renault.

W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca forda. Podróżującym samochodem dostawczym, obywatelom Litwy (kierowca 24l. i pasażer 58l.) na szczęście nic się nie stało – informuje sierż. sztab. Sylwia Gosiewska, oficer prasowy KPP

Kierowca samochodu dostawczego był trzeźwy. Obecnie prowadzone są czynności w miejscowej jednostce policyjnej.

 

niedziela, 26 marca 2023

Jak zrobić palmę wielkanocną?

Komentarze (1)

Uważajcie na tych litwińcòw bo ciągle stwarzają zagrożenie na okolicznych drogach ,wyprzedzają na zakrętach na trzeciego wpychają się przed samą maską auta ,dobrze że tym razem tragedia nie dotkneła tutejszych obywateli.Tak dla ścisłości mamy zaraz zime pruszy śnieg noga z gazu zwłaszcza nocą RIP

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.