Kraj

  • 1 komentarzy
  • 3019 wyświetleń

Wypadek motocyklisty

25-letni mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w bramę posesji. Zginął na miejscu. Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśniają sokólscy policjanci.

Wczoraj po godzinie 17.00 dyżurny sokólskiej Policji poinformowany został o poważnie wyglądającym wypadku drogowym z udziałem motocyklisty. Do zdarzenia doszło w miejscowości Wyłudy w gminie Korycin. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 25-letni kierowca yamahy pokonując łuk drogi, najprawdopodobniej w wyniku nie dostosowania prędkości jazdy do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w bramę jednej z posesji. Niestety w wyniku zdarzenia młody mężczyzna zginął na miejscu. Okazało się, że 25-latek nie miał uprawnień do kierowania motocyklem. Teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku ustalają policjanci z Sokółki. – oficer prasowy KPP w Sokółce

Komentarze (1)

szkoda chłopaka,spoczywaj w pokoju :(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.