piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11417 wyświetleń

Wymiana rur C.O.

Trwa modernizacja węzłów cieplnych na os. Południe w Grajewie. Prace wykonują pracownicy Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Prace na tym odcinku potrwają dwa tygodnie.

Modernizacja na os. Południe to kolejny etap wymiany systemów ciepłowniczych w Grajewie. Kilka lat temu powstał projekt wymiany dla całego miasta. Aby zmodernizować całą sieć w Grajewie potrzeba 4 mln. zł. Niestety taki wydatek to zbyt duże obciążenie dla miasta, dlatego wymiana sieci, choć systematycznie odbywa się etapami.

- Od kilku lat sukcesywnie wymieniamy i modernizujemy sieci nisko i wysokoparametrowe. Rocznie przeznaczamy na ten cel ok. 120 tys. zł. Systemy CO w mieście są mocno wysłużone, wiele rur pokrytych jest korozją, dlatego instalujemy nowoczesne systemy - mówi Radosław Zolnik, prezes PEC w Grajewie.

e-Grajewo.pl

Komentarze (1)

I świetnie, że takie prace są wykonywane, ale....wykopy należy dobrze zabezpieczyć. Dziwne, że jeszcze się nikt nie zabił (wykopy w okolicach bloków 2,4,6 na Os. Południe-granda, zero zabezpieczenia. I proszę nie mówic, że PEC zabezpiecza, a dzieci rozwalają.....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.