wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

Wyjątkowo spokojne święta

Wyjątkowo spokojne święta – tak trzy (z wigilią) świątecznie dni podsumowują policjanci. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podkreśla, że w tym czasie na drogach województwa podlaskiego nikt nie zginął. Od poniedziałku do dzisiejszego poranka doszło tu jedynie do czterech wypadków drogowych w których siedem osób zostało rannych.

W Grajewie również święta przebiegły dość spokojnie. Policja zatrzymała trzech kierowców nietrzeźwych. Doszło do dwóch kolizji drogowych.  Zgłoszono trzy kradzieże między innymi telefonu komórkowego oraz torebki z dokumentami. Straż Pożarna w Grajewie w przeciwieństwie do tego co działo się w innych rejonach kraju - okres świąt spędziła bardzo spokojnie. Straż Miejska po spatrolowaniu w dniu  dzisiejszym całego miasta nie stwierdziła aktów wandalizmu.

e-Grajewo.pl

 

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.