sobota, 21 maja 2022

Kultura i rozrywka

  • 18 komentarzy
  • 17204 wyświetleń

Wygraj nagrodę Burmistrza!


Głosuj na plac. Wygraj nagrodę Burmistrza!

 

Pozycja zgłoszonego przez Miasto Grajewo Placu Zabaw w Parku Central w Grajewie ciągle spada w rankingu firmy NIVEA. Do głosowania na Plac Zabaw w Parku Central w Grajewie zachęca Adam Kiełczewski - Burmistrz Grajewa. Jeżeli Grajewo wygra plac - pięć osób, które oddały największą liczbę głosów na nasz Plac Zabaw w Parku Central, otrzyma nagrody Burmistrza Grajewa.

Etap I głosowania ma zakończyć się 31 lipca 2011 r. Do tego czasu Grajewo powinno się znaleźć co najmniej na 25. miejscu, aby wygrać plac zabaw wybudowany przez firmę NIVEA.

Głosujcie Państwo codziennie na Plac Zabaw w Parku Central w Grajewie aż do zakończenia konkursu! Wystarczy zalogować się na stronie www.nivea.pl i zagłosować.

 

Uprzedzamy, że w trakcie oddawania głosu na stronie NIVEA często występują problemy techniczne. Informujemy Państwa, że głos jest ważny tylko wtedy jeśli po zagłosowaniu wyświetli się komunikat z podziękowaniem za oddany głos.

Przypominamy: Miasto Grajewo zgłosiło Plac Zabaw w Parku Central w Grajewie do udziału w konkursie firmy NIVEA, która buduje 100 placów zabaw z okazji swoich 100. urodzin. Jednak wybudowanie placu zabaw w Parku Central w Grajewie jest możliwe tylko jeśli nasza lokalizacja zdobędzie odpowiednią liczbę głosów. Zgodnie z zasadami konkursu NIVEA: każdy z internatów biorących udział w głosowaniu może zostać "Lokalnym Bohaterem placu zabaw", oddając największą liczbę głosów na daną lokalizację. Głosujący mają również szansę zdobyć tytuł "Lokalnego Bohatera generalnej klasyfikacji".

Konkurs przeprowadzany będzie do 31 października 2011 r. w czterech etapach. W ramach każdego z etapów Konkursu wybranych zostanie poprzez głosowanie internautów 25 lokalizacji. W ostatnim etapie - 23 lokalizacje, w których zdaniem głosujących powinny powstać place zabaw. Liczba oddanych głosów internautów jest podstawą wyboru lokalizacji. Wyniki głosowania w ramach każdego z etapów konkursu zostaną ogłoszone także na stronie internetowej www.nivea.pl. Lokalizacje, które nie zostały wybrane w ramach głosowania internautów w danym etapie Konkursu, uczestniczą w kolejnych jego etapach i biorą udział w dalszym głosowaniu.

 

Place zabaw będące nagrodami w konkursie NIVEA składają się m.in. z: dwóch wieloelementowych zestawów zabawowych, jednego elementu sprawnościowego, dwóch huśtawek, dwóch bujaków sprężynowych, karuzeli, piaskownicy.

 

ETAP I GŁOSOWANIA

OD 6 CZERWCA DO 31 LIPCA 2011

NAJBLIŻSZE OGŁOSZENIE WYNIKÓW

1 SIERPNIA 2011

na www.nivea.pl

 

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (18)

Ja odzień głosuję :) będę jeździć na koniku z moim Elvim :)

tak duze miasto jak grajewo a tak mało głosów
ludzie obudźcie się i głosujcie

tak duze miasto jak grajewo a tak mało głosów
ludzie obudźcie się i głosujcie

Nasza rodzina także codziennie oddaje 12 głosów .

ludzie głosujcie bo spadamy ponad 20 miejsc w dół

Widać jak mieszkańcom zależy na naszym mieście.potrfią tylko narzekać , że u nas NIC NIE MA.

Głosujcie! Spadamy coraz niżej..

No to Grajewo bije kolejne rekordy.Wciąż spadamy...
Czy ktoś ma problem z zalogowaniem się i oddawaniem głosów na www.nivea.pl Pierwsza tura konkursu kończy się ostatniego lipca. Myślę, że przez cztery tygodnie mozemy wspólnie wpłynać na obecny wynik.Pokażmy jak w szybkim tempie potrafimy również wzbić się wyżej. W chwili obecnej jesteśmy na 82 miejscu.

a moze ja wcale nie chce zadnego placu zabaw w parku;/ Park to park a place zabaw niech robia pod blokami...

Kucze a czemu zeby oddac glos musze zalozyc konto? Teraz jestesmy juz na 79 miejscu

ja oddałam już ponad 5 głosów! ;) ludzie głosujcie, wydaje =mi się, że chcielibyście, by wasze dzieci miały się gdzie bawić. ;)

w chwili obecnej koleżanko jesteśmy na 79 miejscu. ;)

zaczęłam głosować systematycznie tydzień po ogłoszeniu konkursu.Jestem w pierwszej dziesiątce osób ,które oddały najwiekszą liczbę głosów na Grajewo. Moim zdaniem to osoby ,które organizują tę akcję powinne mieć więcej głosów ode mnie. To oni i ich rodziny powinni świecić przykładem dla innych I ZACHĘCAM ORGANIZATORÓW I CAŁĄ WŁADZĘ MIASTA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W GŁÓSOWANIU!!

proponowałabym odpuścić i wziąć się w garść w kolejnym etapie konkursu :)

ODPUŚCIĆ?! W ŻYCIU! TRZEBA GŁOSOWAĆ! JESZCZE MOŻE WSZYSTKO SIĘ ZMIENIĆ!PRECZ Z PESYMIZMEM!

wszystkie głosy się liczą sumarycznie do końca etapu. Nie odpuszczajmy! Wykażmy się inicjatywą! To będzie nasz wspólny sukces :)

Głosujmy! Każdy głos się liczy! Zmobilizujmy się- ja głosuje z kilku kont. Pozdrawiam

Głosujmy!!! Mobilizujmy się i wygrajmy wspólnie coś dla naszego miasta, naszych dzieci!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.