niedziela, 5 lutego 2023

Oferty i promocje

  • 1 komentarzy
  • 5964 wyświetleń

Wychowawca kolonijny

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Grajewie serdecznie zaprasza na kurs:

WYCHOWAWCA KOLONII I WYPOCZYNKU – 36 h

 

Celem kursu jest: przygotowanie słuchaczy do organizowania i nadzorowania obowiązków wychowawcy w różnych formach wypoczynku Program szkolenia obejmuje: organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży, organizacja zajęć w czasie trwania wypoczynku, planowanie pracy opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej zajęcia kulturalno-oświatowe, bezpieczeństwo życia i zdrowia uczestników wypoczynku, ruch i rekreacja

Kurs wychowawcy kolonijnego obejmuje zajęcia, których program jest zgodny z programem Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN). 

Ukończenie naszego kursu jest gwarancją do legalnego i zgodnego z prawem zatrudnienia o charakterze opiekuna kolonijnego we wszystkich placówkach dla dzieci i młodzieży oraz miejscach jak kolonie, obozy, wczasy dziecięce czy oazy. 

Zaświadczenie ukończenia kursu wychowawcy kolonii wystawiane jest na świadectwie zgodnym ze wzorem z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

W ramach kursu zapewniamy fachowych wykładowców i pomoc w trakcie szkolenia, materiały szkoleniowe, komfortowe warunki nauki, poczęstunek.

 

Serdecznie zapraszamy!

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Grajewie

ul. Kolejowa 6B

tel. 86-272-64-27

e-mail: grajewo@zdz.bialystok.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową:  http://grajewo.zdz.bialystok.pl/aktualnosci/144-wychowawca-kolonii-i-wypoczynku.html

Komentarze (1)

czy to jest kurs w ramach jakiegos rojektu bezplatny, czy dla pracujacych?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.