sobota, 18 września 2021

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 7949 wyświetleń

Wybrano prezesa Sądu

Wybrano prezesa Sądu

Sędzia Andrzej Myśliński został prezesem Sądu Rejonowego w Grajewie. Sąd ten od początku tego roku został reaktywowany po dwóch latach bycia ośrodkiem zamiejscowym sądu łomżyńskiego.

Nowy prezes odebrał już swoją nominację - mówi rzecznik Sądu Okręgowego w Łomży, sędzia Jan Leszczewski. Sędzia Myśliński od wielu lat związany jest z grajewskim wymiarem sprawiedliwości.

Sąd Rejonowy w Grajewie został przekształcony w ośrodek zamiejscowy podczas tzw. reformy Gowina. Po dwóch latach od jej wprowadzenia przez ówczesnego Ministra Sprawiedliwości, części sądów, w tym grajewskiemu przywrócono wcześniejszy status. (ad/lep) - http://www.radio.bialystok.pl/

Zobacz też:
Grajewo: Centrum Integracji Społecznej nie będzie na razie zlikwidowane

piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

Komentarze (7)

Gratulacje Panie Sędzio!!!!!!!

Gratulacje powrotu do na dawne tory czekamy na planowane inwestycje nowej siedziby. Viva fundament sprawiedliwości.

Wygrala biurokracja, rozrzutnosc i populizm, to dzien zaloby narodowej. Dlaczego w tym kraju ludzie nie zwracaja uwagi na cos takiego jak rachunek ekonomiczny? W ktora strone mamy isc, w strone Zachodu czy w strone Wschodu? Dlaczego Anglicy zwracaja uwage na oplacalnosc danego przedsiewziecia a Polacy nie? Jako czlowiek, ktory pracowal i zyl w Anglii zastanawiam sie nad tym. Gdzie jest roznica. Moze roznica polega na tym, ze wyhodowalismy sobie kilka pokolen komunistow, ktorzy mysla, ze cos im sie nalezy, otoz nie, moi Grajewianie, sad sie nam nie nalezy, basen sie nam nie nalezy, kino sie nam nie nalezy. Nalezy sie nam tylko to na co sami zapracujemy. Tak dziala kapitalizm.

Gratulacje Panie Andrzeju. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Powodzenia!!!

krzy zmień lekarza. Obecny cię oszukuje!

no to kolesie Prezesa są szczęsliwi

przy: chodzi o to, ze taka mala miejscowosc jak Grajewo powinno pozostac przy posiadaniu najwyzej osrodka zamiejscowego sadu lomzynskiego, to oszczednosc w skali krajowej. Cofanie tej reformy sadownictwa to powrot do rozrzutnosci.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.