poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11401 wyświetleń

Wybór Podlaskiej Marki Roku

Możesz zdecydować o wyborze Podlaskiej Marki Roku 2009


 Uprzejmie informujemy, iż trwa VI edycja konkursu Podlaska Marka Roku. Starostwo Powiatowe w Grajewie wraz z Miejskim Domem Kultury w Grajewie zgłosiło
do konkursu w kategorii przedsięwzięcie ,,VII Ogólnopolski Przegląd Kapel Podwórkowych 2009”.


    Od 22 lutego do 5 marca 2010r. wszyscy mieszkańcy województwa podlaskiego mogą oddawać swoje głosy w ramach Plebiscytu na Nagrodę Podlaskich Konsumentów, stanowiącego część tegorocznej edycji konkursu. Pośród osób, które oddadzą swój głos, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody – w tym telewizor oraz sprzęt elektroniczny
 i zestawy upominków. Główna nagroda zostanie wręczona podczas uroczystej gali podsumowującej tegoroczną edycję Podlaskiej Marki Roku, która odbędzie się 27 marca
w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej.
By oddać głos na swojego faworyta, wystarczy wydrukować i wypełnić specjalny kupon dostępny na stronie internetowej pod adresem www.podlaskamarka.pl.  Taki  sam kupon drukowany jest również codziennie na łamach Gazety Wyborczej. W treści kuponu należy wpisać swoich faworytów w poszczególnych kategoriach konkursowych. Wypełniony kupon należy przesłać pocztą na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
15-888 Białystok
koniecznie z dopiskiem: Podlaska Marka Roku 2009.


Wypełnione kupony można też  dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Grajewie,  ul. Strażacka 6 B, 19-200 Grajewo, pokój Nr 20,do dnia 04 marca 2010r.
Głosować mogą tylko osoby pełnoletnie. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos w każdej kategorii. Kupony niepodpisane, bez daty urodzenia oraz adresu nie będą brane pod uwagę.


Serdecznie zapraszamy do głosowania. Mamy nadzieję, iż przedsięwzięcie ,,VII Ogólnopolski Przegląd Kapel Podwórkowych 2009” zostanie  doceniony przez Państwa i oddacie Państwo głos właśnie na tę inicjatywę.
                                                                                       Starosta Jarosław Augustowski

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

niedziela, 14 kwietnia 2024

Adam Doliwa - "Serdecznie Dziękuję"

Komentarze (2)

marka ROKU MLEKPOL, dzieki rolnikom z podlasia ktorzy dostarczaja swoje produkty a zarowno prace do tej spoldzielni, MLEKPOL THE BEST

Czy naprawdę w tym miasteczku nie ma nic więcej poza kapelami podwórkowymi??? Jeżeli tak jest to czas uciekać z tak kwitnącej aglomeracji...Niech Starostwo wymyśli coś innego, bo to co wymysliło stawia nas w epoce przedpotopowej!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.