Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13666 wyświetleń

Wszystkich Świętych

W związku ze Świętem Zmarłych w rejonie cmentarza Parafialnego i Komunalnego w Grajewie w dniach 01.11.2007r. – 02.11.2007 r. od godziny 6:00 do godziny 20:00 wprowadza się następujące zmiany w organizacji ruchu drogowego:

1. Po obu stronach ulicy Szkolnej od skrzyżowania z ulicą Pułaskiego do końca parkanu cmentarza Parafialnego ulicą Przemysłową obowiązuje zakaz zatrzymywania pojazdów.

2. Na ulicy Pułaskiego wprowadza się ruch jednokierunkowy od ulicy Szkolnej do skrzyżowania ulic Pułaskiego, Bema, Sportowa.

3. Od skrzyżowania ulic - Bema, Sportowa, Pułaskiego wprowadza się zakaz wjazdu pojazdów na ulicę Pułaskiego w kierunku ulicy Szkolnej.

4. Wyjazd z parkingów usytuowanych przy ulicy Pułaskiego ulicami Bema, Sportowa.

Apelujemy o szczególną ostrożność podczas poruszania się po drogach i zwracanie uwagi na dodatkowe znaki drogowe, które pojawią się w pobliżu cmentarzy w Grajewie ( znaki – „zakaz zatrzymywania się”, „zakaz wjazdu” i „droga jednokierunkowa”)

W związku z tym, iż w czasie Święta Zmarłych wielu z nas opuszcza swoje miejsce zamieszkania, i podróżuje odwiedzając groby bliskich apelujemy do mieszkańców – o odpowiednie zabezpieczenie mieszkań przed kradzieżami (zamknięcie drzwi, okien itp.) oraz pożarami (wyłączenie odbiorników prądu, gazu nie pozostawianie małoletnich dzieci bez należytej opieki), w miarę możliwości zaangażowanie sąsiadów, aby podczas naszej nieobecności zwracali uwagę na domostwa i mieszkania.
 Prosimy o zachowanie szczególnej czujności podczas przejazdów środkami komunikacji w celu ustrzeżenia się przed kradzieżami kieszonkowymi; nie pozostawianie w pojazdach zaparkowanych przy cmentarzach, jak też przy nagrobkach wartościowych rzeczy, które mogłyby stać się przedmiotem kradzieży, unikanie samotnego przebywania na terenie cmentarzy w późnych godzinach wieczorowo – nocnych.

Galeria zdjęć - Cmentarz w Grajewie

Komentarze (3)

Panowie burmistrzowie czy nie zauważyliście że od tygodnia mamy zmiane czasu?
A latarnie zapalaja sie i gasna na stary czas.Rano o 6 juz gasna kiedy jest ciemno i zapalaja sie o 17 kiedy juz jest bardzo ciemno.Prosze o przesterowanie zegarów na nowy czas.Chyba jest ktoś przeszkolony w U.M.Z poważaniem .

Kto ustanowił ŚWIĘTO ZMARŁYCH, może W.ILenin...BEZMYŚLNOSĆ autora tekstu.Ta terminologia z innej epoki.

a u Ireny. K otwarte cały rok.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.