poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 9042 wyświetleń

Wpadł z narkotykami

Policjanci z Grajewa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i uprawę narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli także blisko pół kilograma marihuany, prawie 40 gramów amfetaminy oraz sprzęt związany z obróbką narkotyków. 33–letni mieszkaniec gminy Rajgród usłyszał już zarzuty i został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Dalej jego postępowaniem zajmie się sąd.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie w wyniku intensywnej pracy zatrzymali mieszkańca gminy Rajgród, podejrzanego o posiadanie i uprawę narkotyków. 33–latek wpadł w ręce mundurowych w minioną środę w domu. Tam też funkcjonariusze zabezpieczyli prawie pół kilograma suszu roślinnego konopi, około 38 gramów białego proszku oraz sprzęt służący do rozdrabniania narkotyków. Wstępne badania wykazały, że znalezione substancje to marihuana i amfetamina. Czarnorynkowa wartość odnalezionych narkotyków to łącznie ponad 50 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania, udzielania i uprawy narkotyków. Wczoraj postanowieniem sądu, który dalej zajmie się sprawą, 33-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara od roku do nawet 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy, a policjanci ustalają teraz skąd pochodziły narkotyki i gdzie trafiały.- – oficer prasowy KPP w Grajewie

Komentarze (2)

Brawo Podlaska Policja, ślepej kurce też się czasem uda

Z jakiej miejscowości ten mężczyzna ?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.