Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 9970 wyświetleń

Wojewodzin na Święta

Uczniowie Zespołu Szkół w Wojewodzinie z klas Technikum Architektury Krajobrazu, Żywienia i Hotelarstwa pod kierunkiem Pani Teresy Zwolińskiej wykonali piękne stroiki, które są już tradycją w naszej szkole od 10 lat.

Każdego roku na nowo powtarzamy cały rytuał - ubieramy drzewko, ozdabiamy okna, drzwi, ustawiamy stroiki. Dopiero wtedy możemy w pełni poczuć atmosferę świąt, cofnąć się myślą do tych sprzed lat, poczuć zapachy wypieków z dzieciństwa. Także i w tym roku udekorujemy naszą szkołę gałązkami świerka w sposób tradycyjny lub całkiem nowy. Ustawiamy więc w oknie lub na balkonie lampiony z płonącymi świecami, malujemy szyszki na złoty kolor, robimy oryginalny wieniec na drzwi lub wymyślamy coś zupełnie innego, niepowtarzalnego.
Nie przegapmy okazji do przeżycia czegoś pięknego z naszymi bliskimi, bo przecież tak naprawdę życie jest właśnie gromadzeniem w pamięci tych dobrych i szczęśliwych chwil. A może po latach nasze dzieci i wnuki wspominać będą zaczarowane święta z dziecięcych lat?

Oprócz stroików w tym roku pod kierunkiem Pani Doroty Szymkuć nasi uczniowie wypiekali pierniki w kształcie LOGO szkoły z elementami świątecznymi, które w prezencie świątecznym przekazaliśmy przyjaciołom szkoły.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku życzy
Samorząd Uczniowski ZS w Wojewodzinie

czwartek, 29 września 2022

Warsztaty kulinarne ?Stawiam na wołowinę?

czwartek, 29 września 2022

IV Konkurs Pieśni Patriotycznych

Komentarze (3)

został dyrektorem krótko przed tym jak odchodziłem ze szkoły i muszę powiedzieć ze się stara, dużo w szkole się zmieniło na lepsze, a jak go spotkałem rok temu to i z takim maluczkim jak ja pogadał, za co szacunek. ..

Pozdrowienia dla Pani Teresy Zwolińskiej zajęcia zawsze były super a w szczególności zajęcia z gotowania, szkoda tylko, że pare lat temu nie robiłyśmy z Panią takich stroików. Gratulację za pomysłowość, i WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ CAŁJ KADRZE PEDAGOGICZNEJ

nie dodali tylko ze stroiki zrobiła klas IV TAK ;P a poza tym mi się bardzo podobają ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.