poniedziałek, 27 maja 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11270 wyświetleń

Włamania na ul. Elewatorskiej


Do kilku firm mających siedziby przy ul. Elewatorskiej dokonano włamań. Zdarzenia miały miejsce w nocy z 21 na 22 maja br.


Złodzieje działali w podobny sposób. Dostawali się do środka po wypchnięciu okna, następnie przeszukiwali wnętrza, wywarzali drzwi w poszukiwaniu pieniędzy.

Z jednej z hurtowni budowlanych zginęło ok. 2,5 tysiąca złotych, z innej sąsiadującej firmy ok. 4 tys. Trwa dochodzenie, Policja ustala sprawców.Jak potwierdzają poszkodowani - wartość szkód znacząco przekracza łup przestępców. Wyłamanych kilkanaście skrzydeł drzwiowych i uszkodzony sprzęt szacuje się na kilkanaście tysięcy złotych!


Komentarze (6)

i tak nie ustali -przecież to tylko zniszczenie mechaniczne .tak odpowiedzieli po jednym włamaniu w mieście

Niech kupia i zainstaluja kamery. Juz za kilkaset zlotych mozna znalezc cos sensownego, a za 1000-2000 zlotych mozna kupic calkiem sensowny zestaw monitorujacy. Ale jak tu przekonac polskich biznesmenow: odpompuja wszystkie pieniadze w prywatne chalupy i samochody, ale zeby dac jakas mala premie dla pracownika albo zainwestowac w firme, to zawsze brakuje srodkow.

do Grzesia!
załóż własna firmę to zobaczysz ile odpompujesz kasy i ile dasz premi pierwszy pisze sie do ciebie zeby podjąc prace

Grzes ma racje a jesli wam tak nie wychodzi to po co zakladacie firmy ,zeby udawac biznesmena?

ludzie kradno bo roboty nima

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.