Wiadomości

  • 24 komentarzy
  • 14983 wyświetleń

Wjechała w gospodarczy

1 maja br. w Grajewie kierująca BMW nie opanowała pojazdu i wjechała w budynek gospodarczy. Nikomu nic się nie stało.

Ok. godz. 21.00 na ul. Koszarowej (w okolicach byłej targowicy) kierująca samochodem m-ki BMW nie dostosowała prędkości do panujących warunków. 19 – latka wbiła się pojazdem w budynek gospodarczy. Mieszkanka Grajewa jechała z 2 innymi pasażerami, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci na miejscu sprawdzali jak doszło do zdarzenia.piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (24)

baby, ach te baby :))

wjechala w gospodarczy BMW - gospodarcze BMW, jakis nowy model??

Czy to nie Ewelina t?

Mieszkanka Grajewa jechala z 3 osobami :) To mala poprawka....Pozdrawiam

hahha baba z kierownicą tylko wyjątki powinny jeździć samochodami :)

Jak tego dokonała? Wydaje się to niemożliwe do wykonania.

tak w ogóle to było inaczej ....

za to chłop urodził się za kierownicą i idealny z niego użytkownik auta i szosy:p.Ciekawe tylko skąd biorą się te tragiczne statystyki?Noo,chyba że to też można zwalić na baby.I tylko nie rozumiem tego maleńkiego męskiego mózgu pełnego stereotypów...ale cóż,jestem babą:)

Powiem,że kobiety lepiej jeżdzą i mniej wypadków powodują niz mężczyżni.Mówią to statystyki.haha

Z tego co widziałem to kierował mężczyzna :D

e tam, gadanie, dziewczyna po prostu chciala sobie podriftowac, tam sa dwa takie fajne zakrety, leciala za szybko troche bokiem i bylo za wasko, wiec uderzyla w ta szope, heh, proste! bo bmka mozna :D

Nie spinajcies sie tak, statystycznie faceci powoduja wiecej wypadkow niz kobiety bo mezczyzn za kierownica jest wiecej niz pan, ot cala tajemnica, pozdro.

w gówno wiecie to było inaczej. Jechało dwóch chłopaków,pokazywali jak palić gumę. Bo wypowiadała się tak dziewczyna z którą jechali. I było ich trzech, i wpakowali dziewczyne,bo byli pijani wszyscy. A ona była trzeźwa. A jej tak naprawdę wg nie było.

na układy niema rady

Świadek wypadku ma racje

nie byłem świadkiem, ale najbardziej uwierzę w tę wersję "świadka wypadku". nikt trzeźwy by tak chyba nie pojechał... nawet kobieta. a tak co do statystyk, to fakt, mężczyzn wiecej jest za kółkiem, ale też mężczyźni jeżdzą szybciej i energiczniej i odważniej. dlatego tyle wypadków. a kobiety trochę się boją i jeżdżą ostrożniej. a młody tylko dorwie prawka i chce pokazać kumplom jaki to z niego Hołek...

jak chce pokazac jaki z niego Holek to niech chipsy je a nie ;)

Tak na prawdę to było inaczej wiem bo sam widziałem na własne oczy to jechał Mateusz...

ta dziewczyna nie prowadziła samochdu, kierowali nim jej uprzejmi koledzy pod wpływem,unikając winy znalezli osobą trzeźwą ktora poświadczy ze prowadziła pojazd

Weźcie świadków z Ulicy Zielonej to powiedzą prawdę, nawet pewnie połowa to widziała. A nie uwierzyliście pijanym osobom , i dziewczynie pod presją znajomych, by wzięła winę na siebie, bo była trzeźwa. A potem jak wszyscy odjechali, to jeszcze ją przytulali i dziękowali.

ale za to kim jest ojciec tego który to zrobił i wszystko jesne

i to była inna godz bo była 20 coś

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.