czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 22 komentarzy
  • 3470 wyświetleń

Wizyta prezesa na granicy z Białorusią

W sobotę w miejscowości Kopczany (powiat augustowski) odbyło się spotkanie Prezesa Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński i Wicepremiera Mariusz Błaszczak z żołnierzami i funkcjonariuszami pełniącymi służbę na granicy z Białorusią.


W ramach inicjatywy „Trasa Dotrzymanego Słowa” podsumowano budowę zapory na granicy. To 187 km ogrodzenia i ponad 200 km urządzeń elektronicznych.


 - To wszystko łączy się w ten sposób, aby ta granica była bardzo trudna do przekroczenia. Zadaniem państwa jest podejmować zadania w różnych dziedzinach, ale u źródeł powstania państwa jest kwestia bezpieczeństwa. Z tego się państwo wywodzi i dlatego ten obowiązek trzeba traktować jako najważniejszy - mówił Prezes Kaczyński.

czwartek, 28 września 2023

Grajewo Kino. "Zielona granica" (21-22.10)

Komentarze (22)

Ciągnie wilka do lasu, oj ciągnie.

I co w związku z tym?

Na drugą stronę płotu go

Po co on tam pojechał ???

Płotem i zasiekamy nie zapewnimy bezpieczeństwa państwa, trzeba jeszcze rozmawiać

ekspert od kota.

Jak wygrają wybory, to się rozgrodzi... będziemy sojusznikami :/ bo z unią im "nie po drodze". Będzie jak znalazł na ogrodzenie dla obozów pracy dla myślących inaczej (nie po linii partyjnej). Neokomuna - jedyna słuszna partia i jej sekretarz, a rodacy za miskę...

czemu usunięto mój komentarz że prezes jest ostry facet

A gdzie schodki? Taki obciach.

Pieniadze poszły w błoto. Dalej przechodzą.

Dajcie spokój, oni przyjechali na granicę z Białorusią by oddać tą nieszczęsną rakietę.

Oj, tęsknicie za kolorową plagą. Aż przykro czytać. Popatrzcie jak się zachowują u tych co ich przyjęli i karmią. Brawo rząd RP.

Pan Prezes był w sobotę a artykuł zamieszczony w czwartek. Cóż za refleks w kolejnym temacie "grajewskim" No, ale trzeba coś rzucić do hejtowania, a jak widać trafiło na podatny grunt i zaczęło się "ujeżdżanie" Prezesa ...
No cóż grajewska "intelygencja" musi dać upust swojej "mądrości" i "kwalifikacji"

Ile taka wizyta nie premiera i nie prezydenta kosztowała? /.

8 lat błazenady.

e-grajewo - trafiłem w sedno? chyba tak bo nie zamieściłeś komentarza

Ale ujebał te buty sobie,

Janek, a jak zachowują się nasi w Anglii? Rozboje, nawet morderstwa, oszustwa - rejestrowali całe rodziny, brali angielskie dodatki, a rodzina nawet z Polski nie wyjechała, na trochę wyjeździli do Anglii zęby urodzić dziecko i brać ich dopłaty. Anglicy wkurzyli się, zrobili brexit, .....choć teraz żałują.

Janek, 85% kolorowych u Niemców juz pracuje i płaci składki i starzy Niemcy mają emerytury, nie musza podnosić wieku emerytalnego.
Janek, taki jest Świąt, z armią Andersa było 70 tys Polakow, z tego 20 tys. zostało w Iranie. Ci źli islamiści zorganizowali naszym szkoły, polskie osiedla, radia polskojęzyczne. A Ty pewnie o nich myślisz gorzej niz źle. Zapewniam cię, twoje poglądy nie są chrześcijańskie, są faszystowskie.

blaszcz... szedł boczkiem boczkiem po trawie ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.