wtorek, 28 maja 2024

Sport

  • 5 komentarzy
  • 7683 wyświetleń

Wissa Szczuczyn - komunikat

WISSA SZCZUCZYN PRZEGRAŁA Z WODĄ W III LIDZE


   Z powodu złego stanu boiska po opadach deszczu sobotni mecz Wissy Szczuczyn z MKS Korsze w III lidze został odwołany, a o jego nowym terminie zadecyduje Warmińsko – Mazurski ZPN.


    W ostatnich dniach nad naszym regionem zalegały ciemne chmury i mocno padało – szczególnie od czwartku. Szczuczyński stadion od lat podczas dużych opadów deszczu przestaje pełnić swą funkcję, bo płyta jest zalana wodą i jest grząsko. Tak było w sobotę i dlatego decyzja mogła być tylko jedna. Mecz został przełożony.


   Goście maja pecha do Szczuczyna, bowiem w ub. roku jesienią było podobnie. Mecz jednak się odbył, a goście mocno narzekali, bo przegrali spotkanie. Tym razem będą mieli dane grać w normalnych warunkach.
                                                                                                                                            WJ

Komentarze (5)

Panie w II lidze, panowie w III a mecze rozgrywać trzeba na boisku dla futbolu amatorskiego. Wstyd, wstyd wobec odwiedzających nas zespołów sportowych rywalizujących w poszczególnych klasach sportowych, wobec towarzyszących im kibiców i w ogóle, że to nie stadion a pastwisko.

szczuczynska infrastuktora sie kłania ha ha ha

do Kaba : nie ma kasy na stadion to co zrobić gra idzie im dobrze w 3 lidze to najważniejsze a pastwisko to masz pewnie ale w domu buraku cukrowy pozdrawiam

Tb,Ty ptasi móżdżku nic nie rozumiesz czy nie chcesz zrozumieć, że to nie piłkarze są winni takiego stanu płyty boiska, że to nie zarząd klubu ma dokonać remontu tego co nie jest jego bo to STADION MIEJSKI i to właśnie w gestii miasta /czytaj władz miasta/ leży obowiązek by stan całego obiektu a nie tylko płyty był adekwatny do miana STADION.
18 bm przełożony mecz z MKS Korsze został rozegrany. Gdzie? W Grajewie. Czy cię to satysfakcjonuje?Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.