czwartek, 21 września 2023
środa, 20 września 2023
Błądzisz synu błądzisz, jeden mecz Wissa zremisowała u siebie 2:2 z Hetmanem Tykocin.
Droga Wisso liczymy na 6pkt. i na 12 bramek. :) Hala WISSA(do przodu WISSA)
Wissa wygrała 9:1, z czego kibice są bardzo zadowoleni , Gratulacje!!!!!
Pisze się "WYKORZYSTAŁ" a nie "wykożystał". Jak chcecie się brać za pisanie czegoś, co ma być opublikowane gdziekolwiek to najpierw zapoznajcie się z treścią "Słownika ortograficznego".
Tak , tak do krytykowania jest wielu , a do roboty nikogo. Nikt nie jest doskonały.
widać, że ryta nie było; błędów narobili zasrańce; ryto wracaj!!!
LUsia dobra trada jezli masz sie czepiac jednego bledu org. to wez ty cos napisz a ja dam twoj tekst wysle do J. Miodka i zobaczymy ile ty narobilas bledow ok.
Widze Maniuś,że nie jestes za dobrze poinformowany.Dla twojej informacji-Wissa zremisowala dwa mecze z Hetmanem 2:2 i Włókniarzem Białystok 0:0.
nie przejmujcie sie błedami wazne jest to ze wogole ktos zajal sie pisaniem aktualnych wiadomosci o Wissie ! Brawa i Gratulacje chłopakom Z REDAKCJI ;) ORAZ Z BOISKA! Oby runda rewanzowa była tak udana i obfita w bramki jak ta ! pozdrowienia z TRÓJMIASTA sle MARCIN A>
Z kim i gdzie Wissa gra nastepny mecz ??
wissa to potega wiem cos na ten temat.I>piwko trenuje juniorow wissy i jest najlepszym trenerem od dziejow wissy>Irek brawo tak dalej
Brawo Wissa. teraz czekamy na mecz z Raczkami!!!
ryto.richi juz ja nie chcem nic mowic gdzie ty byles jak to pisalismy :)
WISSA jest najlepsza, na dzisiaj w 5 lidze. Jest WISSUNIA i długo, długo nic. Warto, aby chłopaki zagrali z drużyną z czuba czwartej ligi lub którymś z podlaskich trzecioligowców. W piątej lidze ciągłe wygrywanie z przeciętniakami nie daje szans na szybki rozwój, postępy wolniej przychodz, drużyna musi mieć nowe wyzwania.Trzeba poznać swoje umiejętności na tle lepszych!!! Nawet ewentyalna przegrana z np. Warmią, ŁKS-em czy Jagą da drużynie obraz gry w wyższych ligach i może wiele nauczyć. Hmmmm a może wygrają? Wissa to wielki potencjał świetny trener, finezyjnie grająca młodzież i pewni rutyniarze.Nie wolno tego zaprzepaścić nie wolno "zaspać" DO BOJU WISSO
Popieram ci JAsio. WISSA sie marnuje w V lidze. my kibice chcemy wiecej.!!!!!
witam ! w sporcie jak w życiu funkcjonuje od wieków staropolska maksyma: "no pain, no game". dopóki irys i reszta drużyny będzie sie tego prostego hasła trzymać, dopóty nie będzie problemów a same sukcesy (czego życzę).
elo, jak czytam komentarze firmowane przez zespol Dwa plus Jeden to aż mi się serce cieszy:) widać, że chłopazyny muszą sie szybciej zrywać z pizzz, żeby zdążyć:))
pozdr dla kumatych
Nic nie moze wiecznie trwać, w końcu Wissa awansuje!!!!!!!!!! Chłopaki dobrze grają. Moze przekroczymy magiczną liczbę 100 zdobytych bramek w sezonie. Oby tylko po rundzie jesiennej nie poczuli się juz jak IV ligowcy i nadal na boisku dawali z siebie wszystko.
Nareszcie jest strona na której są atktualnosci WISSY. THX autorzy!!!
"no pain, no game" - ależ staropolska maksyma...........haha. Hary byś się wstydził. Pozdrawiam
Wissa Szczuczyn? a co toooooooo?
aga mam jeszcze jedną (staropolską): "kriss kross jakie życie taki los"
:) zamurowalo mnie