Sport

  • 2 komentarzy
  • 9237 wyświetleń

Wissa - Znicz Suraż (1 V)

SZCZUCZYN.DOKOŃCZENIE MECZU 1 MAJA.


    Decyzją Podlaskiego Związku Piłki Nożnej we wtorek 1 maja dokończony zostanie mecz o mistrzostwo IV ligi pomiędzy Wissa Szczuczyn -  Znicz Suraż. Mecz ten został przerwany w 62 minucie w sobotę 31 marca z powodu dużych opadów gradu i  fatalnego stanu boiska. W tym momencie był remis 1 : 1.
   Początek o godz. 11.oo.
                                                                                                                                             WJ
 

niedziela, 21 lipca 2024

Warmia Grajewo wygrywa z MKS Mazur

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

Komentarze (2)

Wissa grać długie piłki bo tylko taka gra prowadzi do zwycięstwa.Tylko Brazylia może grać krótką piłkie i cofać do bramkarza bo ma technike,a wam jest do tego daleko.Napastnicy nie cofać się na przedpole a stać przy środkowej linii ,obrona grać długie piłki bezpośrednio na napastników i pomocników..Napastnicy i pomoc nie bawić się pi lką-grając między sobą jakbyście czekali na powrót przeciwników i wzmocnienie się ich obrony co w rzeczywistości ma miejsce.Jest szybki Lapiński i przebojowy Berezowski (który niepotrzebnie biega po całym boisku tracąc siłę)którzy powinni czekać na długie wrzuty poza środkową linie i ze swojej szybkości zrobić użytek a efekt murowany.Pozdrawiam piłkarz z lat siedemdziesiątych.

czyli grajcie fajeee.. aby do przodu hehe

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.