poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 11249 wyświetleń

Wiosenne porządki

Grajewo, ul. Ekologiczna ( Wiktorowo)


Wycinka drzew

"Informuję zainteresowanych, iż usunięcie drzew przebiega zgodnie z prawem" - Podlaski Kazimierz  ZWIK (odpowiedzialny za spr. zielnie w Grajewie)


 


 e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (17)

Mam pytanko: czy wszystkie te drzewa idą pod piłę ? Kurcze łyso teraz będzie...
I jeszcze jedno: czy jest jakis plan zagospodarowania tej przestrzeni czy poprostu teraz zostanie "oczyszczony" i mamy sie cieszyc "pieknym widokiem" z balkonow na dzialeczki ;)?

jakim prawem wycinane są trzydziestoletnie drzewa przy ul. Wiktorowo. Panie BURMISTRZU!!!!!!!!, trzeba sadzić a nie wycinać dobre drzewa. Mieszkańcy ulicy są zbulewrsowani. Dwóch chłopków przyjeżdża i przy asekuracji smutnego policjanta, którego powiadomili mieszkańcy, wycina drzewa. PANIE BURMISTRZU, PAŃSTWO RADNI TEGO MIASTA - na tej ulicy od ponad dwudziestu lat nie zasadzono żadnego drzewka.

PANIE PROKURATORZE REJONOWY, o ile czyta pan informacje na tej stronie niech pan sie tym tematem / wycinki zdrowych drzew / zainteresuje z urzędu.

Panie RADNY - OD TRZECH LAT CZEKAMY NA INICJATYWĘ Z PAŃSKIEJ STRONY, POPRAWY WIZERUNKU BLOKÓW PRZY UL. WIKTOROWO. Gołocom nam całą okolicę z zieleni, brak jakiegokolwiek boiska dla dzieci i młodzieży

K... zróbcie z Grajewa betonowe miasto bez drzew dup ..

Czy ktoś zastanawiał się przed wycięciem tych drzew,jak to będzie wyglądało.Wszędzie są wycinane drzewa,to i powycinajcie w parkach,na strażackiej,i jeszcze w innych miejscach.Będzie to nazywało się wtedy:KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW

no szkoda tych drzew, a jak oni je wytna to beda musieli posadzidz pare innych oj malo ekologow w Grajewie a co bedzie na tym miejscu?

wycinanie i odcinanie drzewom gałęzi jest to głupota, której nie pojmuję i nie widzę sensu takiego działania!! w tym mieście doprawdy niewiele drzew zostało niezniekształconych, wszystko pozbawione konarów i gałęzi!! a teraz zawzięli się i w ogóle całe miasto ogołocą z drzew. widocznie pewnym ludziom podobają się tylko takie podeschłe i rachityczne małe drzewka bo so większe to je ścinają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A od kiedy to ZWiK wycina drzewa????Jak sama nazwa wskazuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji.Może ktoś wie co ma ZWiK wspólnego z oczyszczaniem miasta?

Panie Burmistrzu1i Panie Prezesie ADM
Zróbcie w końcu ulicE EKOLOGICZNĄ i WIKTOROWO I TARGOWĄ- Zróbcie w końcu chodniki przy ul. Targowej i Wiktorowei i przy oś Młodych - zróbcie w końcu asfalt na EKOLOGICZNEJ
20 lat mieszkamy na tym pustkowiu. A jaki bród . A gdzie zagospoodarowanie terenu wokół bloków nr 60 77 73. A jaki bród przy śmietnikach. Zrobimy zdjęcia i wyslemy do gazety . Sprowadzimy telewzję Białystok - bo znamy z TV B-stok ludzi. Będzie wstyd na pół POlSKI
NA WIKTOROWIE TEZ MISZKAJĄ LUDZIE ...

Czy "wiosenne porządki w Grajewie" polegają jedynie na wycince drzew ? Może któryś z Włodarzy miasta przejdzie się chodnikami w ciągu ulicy Wojska Polskiego na odcinku nowy kościół do okolic kina . Jest to najważniejsza ulica naszego miasta - wizytówka swiadcząca o gospodarzach miasta. Obudźcie się ze w końcu i zacznijcie działać coś w tej sprawie .

Mieszkańcy ul.WIKTOROWO!!!!!!! Przecież to sam RADNY wycina
wam drzewa, więc kogo wy prosicie o pomoc????????

Zbulwersowana mieszkanko Grajewa brudne ulice nie świadczą o włodarzach miasta tylko o jego mieszkańcach, ktoś te wszystkie ulice zaśmiecił,przez całą zimę wyprowadzał psy na spacer i za potrzebą, notorycznie podrzucał domowe śmieci do parkowych i ulicznych koszy itd.Służby miejskie nie są w stanie posprzątać tego syfu w jeden czy dwa dni. Na przyszłość pomyśl trochę chyba że myślenie nie jest Twoją najlepszą stroną.

Popieram mieszkańców Wiktorowa to samo przy bloku 62 na osiedlu Południe czy ktoś kto rozmieszczał pojemniki na śmieci miał trochę oleju w głowie żeby na wprost chodnika wystawić pojemniki i ludzie muszą chodzić ulicą a nie chodnikiem ,wyjeżdzający z parkingu nie mają widoczności bo kosze zasłaniają . Dziecko z przedszkola lepiej by zrobiło .
Macie rację chyba trzeba zdjęcie zrobić i wysłać do gazety.

tak ... dobrze robicie wytnijcie wszystkie drzewa a za kilka lat bedziecie chodzili z maskami tlenowymi bo nie bedzie czym na ulicy oddychac...

Zbulwersowana mieszkanka Grajewa miała na mysli stan techniczny chodników , a nie ich czystość . Mieszkam w grajewie ponad 25 lat i nie pamietam , aby ktoś robił ich remont . W niektórych miejscach ( szczegolnie na wjazdach ) wcale ich nie ma . Czy to przez kolejne lata się nie zmieni .

JESTEM CIEKAWA KTO KUPIŁ TE ŚCIĘTE JUŻ DRZEWNA?? jA BYŁAM ZAINTERESOWANA I CZEKAŁAM NA PRZETARG.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.