niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 20 komentarzy
  • 15891 wyświetleń

Wilki na obozie

W dniach od 20 do 27 czerwca zawodnicy sekcji kickboxingu UKS Wilk Grajewo przebywali na obozie rekreacyjno – sportowym. Wpoczynek połączony z zajęciami sportowymi odbywał się w malowniczo położonym ośrodku Opartowo oraz rajgrodzkiej hali Gimnazjum. Świeże powietrze, piekne widoki, przejażdżki konne, ognisko - takie elementy na pewno tworzą dobry klimat do integracji w grupie, a przeżywnaie ich procentuje w późniejszym czasie dając motywację do działania na co dzień.

Opiekunem grupy sportowców od lat jest trener z uprawnieniami PZKB Ernest Więch, który, starając się wynagrodzić młodych ludzi za wysiłek i pracę nad sobą w ciągu roku, zdobywa sponsorów, jak również sam pokrywa wiele kosztów związanych ze zorganizowaniem im wypoczynku.
e-Grajewo.pl


Trener i zawodnicy składają serdeczne podziękowania dyr. ZSM nr 1 D. Latarowskiemu oraz Międzyzakładowemu Związkowi Zawodowemu „Budowlani” przy Pfleiderer Grajewo.


sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

Komentarze (20)

Zajebiscie było na tym obozie :D Pozdro dla wszystkich :]

czy to prawda ze w wakajce nie ma treningow?

Nie w wakacje nie ma treningów. A na obozie bylo super:)

Tak to prawda treningi zaczynają się znowu od września

Fajniee byłoo :)

Pan z gitarą też sie na zdjęcie załapał :P:D
ale gdzie zdjęcie P z pastą :P:D ?

o i nawet ja jestem i to na wielu zdj.
Dziewczyny pozdrawiam was kochane wy moje :***
PS. najfajniejsza byla ostatnia noc :)))
(z pastami)

Też jestem tego ciekawa :D:D

A I S.... Fajnie wyszła na koniu:D

Tak, ostatnia noc będzie napewno przez nas zapamiętana:):)pozdrowienia dla wszystkich ćwiczących, a w szczególności dziewczyn:*

właśnie Kasiaa ostatnia noc :P:DD
szkodaa,że tego zdjęcia z pastą nhie ma ;///
;P:**

jedziemy jeszcze raz ?:PPP
Kasia zwołam jeszcze raz w nocy wszystkich do jednego pokoju i wtedy znów pasta pójdzie w ruch :P:DD ;)

ej ma ktoś numer kontaktowy do Kaśki ,tej co miała aparat i zdjęcia robiła ?:))

a po co ci te zdjecia jak ciebie nie było na tym obozie

siema ha ha ha cos wiem o tej ostatniej nocy niestety jak spac niemoglem pozdrawiam wszystkich uczestnikow obozu oraz oczywiscie trenera : )

Oo to coś nowego.Związek Zawodowy:Budowlani :sponsorem obozu treningowego zawodników?To jakas nowa statutowa działalność Zw.Zaw.?Rodzi się pytanie skąd Związek Zawodowy< Budowlani> przy Pfleiderer Grajewo ma pieniądze na taki sponsoring?Czyżby ze składek członkowskich(6zł.50gr.składka)?Z poważaniem

A mi rodzi sie inne pytanie . Dlaczego osoba powyzej ,nie podpisala sie imieniem i nazwiskiem , jesli jest tak bardzo zainteresowana dzialaniami ZZ Budowlani ??
Szanowny/a Panie/i czy to zle ,ze sa ludzie ,ktorzy cos robia?Chca w jakis sposob wesprzec czlowieka ,ktory dziala w zasadzie sam ,a robi cos dla mlodych ludzi w Grajewie?? Przy tym, ma calkiem niezle wyniki!!(BRAWO DLA TRENERA )Prosze zastanowic sie najpierw ,a potem palnac cos tak glupiego.
Bez powazania
P.S. Dodam tylko ,ze moj podpis nie jest przypadkowy.

do ABC:Wspierać można i trzeba ale zgodnie z prawem to raz, dwa Zw.Zaw.ma określone w statucie działania i nie są to działania sponsoringowe.Po trzecie dysponujący pieniędzmi społecznymi w tym wypadku pochodzącymi ze składek członów powinien uzyskac zgodę na dysponowanie tymi pieniędzmi na działania pozastatutowe.To co napisał ABC jest czystym populizmem.Ciekawe czy z własnych dochodów kogoś sponsoruje jak taki hojny.Nie trzeba zabierać głosu jak sie nie zna zasad działania organizacji.Bez powazania dla ABC

I jeszcze jedno.Związek Zawodowy nie jest instytucją dochodową posiadającą odpisy na tego rodzaju sponsoring.Utrzymuje sie ze składek swoich członków i od ich ilości zależy czy przewodniczacy Zw.jest na etacie czy nie.Jeżeli ABC pisze że jego podpis nie jest przypadkowy to znaczy że jest osoba zorientowana i stroną w tej polemice.Nie jestem przeciwny sponsoringowi,ale nie przez Zw.Zaw.który nie jest przedsięboirstwem i statut Zw.zabrania tego rodzaju działalności bez względu na odczucia ABC.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.