piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 22 komentarzy
  • 12767 wyświetleń

Więził i gwałcił córkę

Zastraszona 21-letnia kobieta przyszła po pomoc do policjantów z Siemiatycz ( podlaskie). Mówiła, że rodzony ojciec przez kilka lat więził ją i gwałcił. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Funkcjonariusze otoczyli dziewczynę opieką i ustalają okoliczności gehenny jaką przeżyła.

W miniony wtorek do policjantów z Siemiatycz przyszła 21-letnia kobieta. Była roztrzęsiona i przerażona. W rozmowie z policjantką dziewczyna opowiedziała o zdarzeniach z sześciu ostatnich lat jej życia. W czasie kilkugodzinnej rozmowy wyłonił się obraz tragedii, dramatu i prawdziwego piekła jakie zgotował jej ojciec. Ze zgłoszenia wynikało, że jej 45-letni tato więził ją i wielokrotnie zgwałcił. Najprawdopodobniej w rezultacie wymuszonych przemocą i groźbami pozbawienia życia zbliżeń młoda kobieta urodziła dwoje dzieci. W lutym 2005 r. we wrocławskim szpitalu przyszedł na świat chłopiec. Niespełna dwa lata później - w styczniu 2007 r. w szpitalu w Siemiatyczach urodził się jego brat. W obu przypadkach towarzyszył jej ojciec. Jak twierdziła to pod jego presją dzieci zostawiła w szpitalu i zrzekała się praw do nich. Komendant Powiatowy Policji w Siemiatyczach do wyjaśnienia sprawy powołał dwie policyjne grupy. Gdy pierwsza z nich przesłuchiwała dziewczynę, druga ruszyła w poszukiwaniu ojca. Ten najprawdopodobniej domyślając się, że żona z córką poszły po pomoc do policji uciekł z domu. Podejrzewając, że mężczyzna może próbować opuścić Polskę zaalarmowano wszystkie jednostki Policji. Liczył się czas. Operacyjne ustalenia wskazywały, że poszukiwany ukrywa się w Siedlcach i planuje wyjazd do Włoch. W miniony piątek siedleccy funkcjonariusze zatrzymali go w pobliżu dworca PKP. Mężczyzna został przewieziony do Siemiatycz. Wczoraj Prokurator Rejonowy przedstawił mu zarzuty, a dzisiaj siemiatycki Sąd aresztował go na 3 miesiące.

Policjanci z komendy powiatowej w Siemiatyczach otoczyli opieką pokrzywdzoną. Wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Jest jeszcze wiele pytań, na które muszą znaleźć odpowiedzi.

KWP w Białystoku

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (22)

wsadzic go do celi z najgorszymi jacy tylko sa i wystarczajaca dla niego bedzie kara to jak go jego współ wiezniowie beda cwelic tylko przez 3 lata gwarantuje nie wytrzyma 2 miesiecy i chyci za sznurek :)

maskara, co sie dzieje... i nie trzeba tragedi na swiecie, my tu na podlaskim mamy horrory..

a to łajza bo innego określenia niema na takiego!!!kara śmierci powinna być i tyle.

Tragedia ale zeby taki stary i glupi facet wiezil swojo córke naprawde..;/

"Nasz" Joseph Fritz, tylko że nie ma czym sie szczycić :/ tragedia, że takie rzeczy mają miejsce

takiego to tylko wykastrować i będzie spokój.Takich zwyrodnialców to tylko kastrować !! wszystkich którzy robią krzywdę dzieciom.

dla takiego czuba zwyrodnialca zrobic tylko jedno, ujebac kut,,,, przy samych jajach, ale niestety znajac nasze prawo odsiedzi swoje a reszte za dobre sprawowanie mu odpuszcza, chyba ze cwelenia nie wytrzyma i sie smiec powiesi, to jest koszmar!!! m.in dla takich zboczencow powinna byc kara smierci,albo zeby za niego nie placic kamieniolomy odpracuje to co zezre!!!!!!

. dziwi mnie że pokazujecie dziewczynę zakutą w kajdanki jak to ona by byla przestępcą . Litujecię się nad nią, a policja postępuję równie bestialsko jak zwyrodnialec ojciec.

gdzie była matka przez ten długi czas?przyzwalała na to?czy tak kochała męża,że pozwalała na gwałcenie własnej córki?zamknąc i ją,bo tak naprawdę była świadkiem zbrodni i ukrywała to..........co do ojca?słusznie napisał Damian,zamknąć go w celi ,a reszta samo się rozwiąze

gdzie do tej pory byla matka ona jest tak samo winna jak ojciec mogla dawno otym powiadomic a nie po 6latach zrobic sesacje

TEŻ JESTEM TEGO ZDANIA CO Damiankrk ON POTRAFIŁ TO ZROBIĆ SWOJEJ WŁASNEJ CÓRCE TO W CELI POWINNI ZROBIĆ MU TO SAMO TYLKO JESZCZE GORZEJ ZEBY SIĘ NAUCZYŁ,ŻE TAK SIĘ NIE ROBI ZĄB ZA ZĄB

Takiego od razu wykastrować!!!!

Jeszcze rozporek ma rozpięty na fotce zboczeniec jeden. Nie szanuje rodziny swojej !!

żal i jeszcze raz żal

ech ja uwazam ze takich najpierw publicznie kastrowac a potem do wiezienia na dozywocie tam zajma sie wspolwiezniowie reszta...=]i dobrze .

Gdy tak się słyszy o różnych wynaturzeniach wśród nas ludzi to można dość do przekonania, że dla części z nas przydałaby się fizyczna likwidacja osobnika aby nie stanowił zagrożenia dla pozostałych. Może powiniśmy w końcu nie bacząc na naszą inteligencję, wywody psychologów, obrońców praw człowieka i inych uczonych, zachować się jak zwierzęta i wyeliminować ze stada jednostki głeboko patologiczne. Bo żadne leczenia, porady i kary zdaje się nie odnoszą żadnego skutku. Kto wie, może kary rodem z przeszłości (choćby karne obozy pracy czy zsyłki) odniosłyby jakiś skutek. Gdyby zwyrodnialec na samą myśl o potencjalnej karze waliłby w gacie wowczas zastanowiłby się czy warto. Poki co to sprawca - niby tuman ale inteligentnie za wczasu sobie pokombinuje, przecież zawsze można udać jakąś chorobę, umiejętnie przedstawić traumę z dzieciństwa, zwalić wszystko na alkohol. W wielu zaś przypadkach jak to w Polsce bywa ktoś ma jakieś znajomości, a gdy przy okazji ma i zasobny potfel to wyłga się przed wymiarem sprawiedliwości i karą. Przecież w większości wypadków sprawca wraca do domu ofiary i dalej robi swoje. Jakże często to sprawca jest pokrzywdzony! Najprostszy przypadek wyegzekwowanie choćby zakazu zbliżania się sprawcy do ofiary, czy też trudności z wymeldoweaniem i fizycznym usunięciem sprawcy z domu, mieszkania. Przepisy naszego prawa bardziej chronią kata niż ofiarę. Kto choć troszę liznął problemu to wie co mam na myśli.

Sorry MAŁA ale w celi zrobią mu to co trzeba będzie miałą radochy co niemiara pod natryskiem zapchają ghdzie trzeba kolesia

Wszyscy ganicie ojca - święta racja, należy mu się. Przybić za przyrodzenie do pala, a pal wbić w mrowisko... Zastanawiam się tylko, gdzie w tym wszystkim była matka tej dziewczyny. Choć nie jestem matką, to wydaje mi się, że gdyby tak strasznej krzywdy doznało moje dziecko, to nie ręczyłabym za siebie i nie wiem, czy taki zwyrodnialec wyszedłby żywy z jej pokoju już po pierwszym razie...

A gdzie była matka,ja się pytam?

Czesc wszytskim sam bylem molestowany i wiem jaki to ból,ciężko z tym życ,takie osoby jakja albo sie zabijaja,ida w droge prostytucjci,mszcza sie na sprawcach co trzeba robic bo zalsuguja na to,i rzadkosc prubuja zyc normalnie miec zone i dzieci,poprostu zalozyc rodzine.Takie osoby jak ja i ta kobieta co byla gwałocna czuja sie jak scierka od podlogi wytarta.Bym zapomnial osoby krzywdzace same moga krzywdzic ale to wszytsko zalezy od skrzywdzonej osoby to jej wybór,ja osobiscie brzydze sie czegos takiego,nawet sex mi niesprawia przyjemnosci.Nigdy nieprzekreslajcie osob gwałconych i molestowanych poniewaz oni sa tacy jak wy ,sa ludzmi maja uczucia,a ze to ich spotkalo to nie ich wina.Pamietajcie ze osoba molestowana gwałcona moze byc najwsapnialszym ojcem czy matka na swiecie poniewaz zna ten bol i niebedzie tak robic,bedzie chciało rodzine cieplo rodzinne.Aczasem ludzie z dobrych rodzin krzywdza gwalca i wielkie zdziwienie.Tak jest ze mna mnie rzcuila dziewczyna gdy sie dowiedziala.Aco do pedofili gwalciic trzeb wszedzie igwałcicieli tez,rozumiem zdobyc kobiete charakterem sercem ale nie robic krzyde,to jest ogromna rana na cale zycie,to wchodzi na psychike i niszczy ja pozniej sie ma odchyły rozne,na kazdego inaczej działa.

naśladował tego z niemczech i tylko tyle chciał żeby się popisać zbok jeden !!!
WYROK:Wykastrować i wsadzić do kicia na 15 lat z zbokami takimi jak on!

Wszyscy macie swoją rację,ale w tej całej sprawie winić można każdego i matką i ojca i lekarzy ginekologów,którzy nie zainteresowalisię niepełnoletnią w ciąży,która zostawia maleństwo w szpitalu.Ludzie o czym tu jest mowa ,wszyscy szukają winnych,a dziewczyna co????? nie mogła sama zareagować,słaba psychika i córki i matki.Ta cała sytuacja jest do dupy.Czas żeby władze to zmieniły i niech wróci kara śmierci.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.