Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 9778 wyświetleń

Święto nauczycieli SP2

Tańcem, śpiewem oraz zabawnymi inscenizacjami – w ten sposób z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie SP 2 podziękowali nauczycielom za ich codzienną pracę. Po emocjach związanych z artystycznymi występami, zaproszeni goście raczyli się pysznym tortem.

Akademię rozpoczęło wystąpienie dyrektor szkoły, która podziękowała pracownikom szkoły za trud, jaki wkładają w pracę z dziećmi. Urszula Mazurek przypomniała, także o ubiegłorocznych sukcesach: laureatach ogólnopolskich konkursów, siódme miejsce w wojewódzkiej klasyfikacji sportowej oraz najwyższej w powiecie średniej ocen z sprawdzianów szóstoklasisty.

- Z ogromną przyjemnością przyjmuję pochwały za prowadzenie szkoły od burmistrza, radnych, a także rodziców, których spotykam na ulicy. Mam ogromną satysfakcję, że nie przeszkadzając państwu w pracy osiągamy takie sukcesy.

Drugą część Akademii zdominowały występy artystyczne. Widzowie usłyszeli m.in. wiersz o mundurkach, pouczającą inscenizację lekcji oraz przezabawną „pyskówkę” z woźną.
AM

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Wojewodzin. "Bal Pożegnalny"

sobota, 3 czerwca 2023

Dzień Dziecka w SP2

Komentarze (4)

Mysle ze dzien nauczyciela był bardzo ciekawy fajne zdecie jest te trzeciu super.

jestem uczennicą sp2 uczę sie juz 5lat a dwójka co roku ma nowe niespodzianki

jestem uczennicą SP2 ucze się tam już pięć lat zawsze było i będzie tam SUPER

HEHE ucze sie w tej szkole 5 latek i było fajnie a teraz bendzie jeszcze lepiej !!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.