środa, 17 kwietnia 2024

Sport

  • 3 komentarzy
  • 9326 wyświetleń

Wieści zapaśnicze z Litwy

Litwa i miasto Kowno przyjazne dla Grajewskich zapaśników MOSIR Grajewo . W dniach 23 - 25. 04 .2010 roku w Kownie odbył się Międzynarodowy Turniej Przyjazni w zapasach styl klasyczny kadetów. Gdzie startowało 11 państw : Litwa, Białoruś, Dania, Rosja, Ukraina, Słowacja, Czechy, Łotwa, Estonia, Niemcy oraz województwo podlaskie składające sie z zawodników KS Podlasie Białystok oraz MOSIR Grajewo reprezentujący Polskę.

W bardzo silnie obsadzonych zawodach wystartowało trzech reprezentantow z MOSIR Grajewo oraz trzech z KS Podlasie Białystok zdobywając trzy medale. III miejsce 58 kg Wiszowaty Przemysław KS Podlasie Białystok II miejsce 63 kg Mikucki Sebastian MOSIR Grajewo III miejsce 73 kg Obrycki Krystian MOSIR Grajewo Był to udany start przed OOM , która odbędzie się w dnich 30.04.- 02.05. 2010 roku w Radomiu. Warto dodać, że na Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zakwalifikowali się i pojdą Adam Łaguna i Sebastian Mikucki z MOSIR Grajewo.

Są to najważniejsze zawody w Polsce w tej kategorii wiekowej i zaliczane do Współzawodnictwa dzieci i młodziezy Ministerstwa Sportu i Turystyki . Ze sportowym pozdrowieniem Trener Marek Piwko

wtorek, 16 kwietnia 2024

BIEG WILKA NA BOISKU CZWÓRKI

Komentarze (3)

Brawo zawodnicy i trener.

Mikuc Gratulacje jak będziesz miał na OOM blache to będzie Elegancko

no gratuluję dla byłych sąsiadów z 4

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.