UWAGA

środa, 17 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

Wieści z ZS nr 1

Nawiązanie przez Katarzynę Moszczyńską kontaktu z Pawłem Czajkowskim absolwentem naszej szkoły, obecnie pracującym w Polsacie, umożliwiło naszym uczniom uczestnictwo w cyklu programów muzycznych i tanecznych organizowanych przez tę stację.

     Pierwszy wyjazd miał miejsce 23 stycznia  2012 roku w pierwszym tygodniu ferii. Czterdziestu sześciu uczniów z różnych klas Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Grajewie pod opieką opiekunów: Tomasza Kindeusza, Katarzyny Moszczyńskiej, Michała Gromadzkiego, uczestniczyło w nagraniu kilku odcinków programu muzycznego „Tylko muzyka” Zachwyciła nas atmosfera panująca na widowni i występy uczestników. Mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać z jurorami i prowadzącymi program, a także uzyskać cenne autografy i wpisy. Uczniowie mogli również  „sprawdzić się” w roli kamerzysty, reżysera i jurora. Nasi uczniowie wspaniale dopingowali uczestników programu, dzięki czemu najaktywniejsi spośród nich zostali nagrodzeni przez stację Polsat filmami i programami komputerowymi.

 
 
     Drugi wyjazd  miał miejsce 7 lutego 2012 roku. Czterdziestu czterech uczniów pod wodzą: Tomasza Kindeusza, Katarzyny Moszczyńskiej i Iwony Pisanko wyruszyło do Warszawy na nagranie 5 odcinków programu „Tylko Taniec”. Mogliśmy podziwiać występy kolejnych 49 uczestników, których oceniało szacowne jury w składzie: Krystyna Mazurówna, Joanna Liszowska, Michał Malitowski, Alan Andersz. Zachwyciły nas nie tylko umiejętności tancerzy biorących udział w programie, ale również atmosfera panująca w studiu. Poznanie telewizji „od kuchni” stanowi to szczególnie też cenne doświadczenie dla uczniów, którzy swoją przyszłość wiążą z pracą w mediach.

 

GALERIA ZDJĘĆ

wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.