Sport

  • 4 komentarzy
  • 1414 wyświetleń

Wieści z Warmii Grajewo

Zarząd Klubu Sportowego WARMIA Grajewo poinformował, że z dniem 30 marca 2023 roku za porozumieniem stron Paweł Sobolewski przestał pełnić obowiązki trenera pierwszej drużyny. 


Paweł Sobolewski został trenerem WARMII 30 maja 2022 roku. Podczas dziesięciomiesięcznej pracy w  Klubie prowadził zespół w 24 oficjalnych meczach zespołu (ligowych i pucharowych) w których drużyna odniosła 11 zwycięstw, 4 remisy i 9 porażek. Bilans bramkowy: 47-42.


W sobotnim meczu wyjazdowym z CZARNYMI Czarna Białostocka zespół poprowadzi obecny trener drużyny rezerw naszego Klubu Kamil Randzio.

Dalsze decyzje w sprawie szkoleniowca pierwszego zespołu zostaną podjęte na początku przyszłego tygodnia.

czwartek, 1 czerwca 2023

Olimpiada Przedszkolaka 2023

wtorek, 30 maja 2023

Koncert doroczny w PSM (06.06)

Komentarze (4)

Szkoda mi Sobolka. Przychodził do Warmii po latach rozłąki (i to ze statusem prawdopodobnie jej najsłynniejszego piłkarza w XXI wieku) i zaczął naprawdę dobrymi wynikami.
Tyle że to, co się zaczęło dziać z Warmią od połowy sezonu...zniweczyło solidną inaugurację. Gra się posypała, kadrowo jest tragedia. Mówi się, że tak krawiec kraje, jak mu materii staje. Zespół się zawęził, grajewska młodzież wyjechała na studia, a transfery z "potęg" pokroju białostockiego MOSPu czy Hetmana (tego samego, który zeszły sezon skończył z żenującym bilansem...8-152, pozostawiam bez dalszego komentarza) nie stały się równoznaczne ze wzmocnieniem drużyny. Na chwilę obecną Warmia uwięziona jest w bańce pod tytułem: za mocna na okręgówkę, za licha na nawet myśli o III lidze. Położenie z rodzaju "między Scyllą a Charybdą" - działanie w każdą stronę na dobrą sprawę wydaje się, że losu nie odmieni.
Dziękuję Paweł za pobyt w Warmii - skończył on się smutno, ale Legendą tego klubu będziesz na zawsze! :)

A może pora na zmianę zarządu, ale jak zwykle trener zawinił

Teraz wróci pan Zawadzki. Wygra ze 3 mecze i to będzie fenomenalne posunięcie zarządu . Wszystko będzie się zgadzało następne pół roku w 4 lidze

Rozpad tej drużyny zaczął się dużooo wcześniej. Odejście zawodników którzy dawali doświadczenie oraz odpowiedni poziom. Byli niewygodni dla zarządu. Stworzyli drużynę bez charakteru. Na tym poziomie trener nie jest odpowiedzialny za transfery i politykę transferową więc zmiany trenerów nic nie dadzą.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.