Sport

  • 1 komentarzy
  • 10220 wyświetleń

Wieści z Warmii

W rozegranym wczoraj w Dąbrowie Białostockiej meczu półfinałowym rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego WARMIA Grajewo pokonała zespół gospodarzy DĄB Dąbrowa Białostocka 2:0 (1:0) i tym samym awansowała do finału rozgrywek oraz zapewniła sobie udział w rozgrywkach szczebla ogólnopolskiego.

Bramki zdobyli: Daniel Tuzinowski 41 min. oraz Marcin Strzeliński 60 min.
Skład naszego zespołu: Gieniusz - Arciszewski (77 Kamil Randzio), Makowski, Piłatowski, Kowalko - Strzeliński, Juzwa, Mirva (75 Paweł Matysiewicz), Tuzinowski - Kozikowski (65 Lewosz), Tomasz Górski (55 Jasielczuk) Sędziował: Andrzej Sobolewski (Augustów)

W finale nasi piłkarze zmierzą się z zespołem IV-ligowego TURA Bielsk Podlaski, który w drugim półfinałowym meczu pokonał III- ligową POGOŃ Łapy
1:0. Finał odbędzie się najprawdopodobniej 17 czerwca w Bielsku Podlaskim. Decyzję co do ostatecznego terminu podejmie Wydział Gier Podlaskiego ZPN w
najbliższych dniach. - Janusz Szumowski

Komentarze (1)

Teraz jak Warmia przegra w ligowym meczu to spadnie do IV-ligi mam tako nadzieje !!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.