piątek, 27 stycznia 2023

Sport

  • 8 komentarzy
  • 9639 wyświetleń

Wieści z Warmii

30.08.2005r. Prezes Zarządu K.S. "WARMIA" podziękował Tadeuszowi Siejewiczowi za dotychczasową współpracę. Powodem zwolnienia trenera Siejewicza były niezadowalające wyniki naszej drużyny w 4 meczach sezonu 2005/2006.
W kolejnym meczu Warmię poprowadzi Przemysław Kołłątaj.


Dziś umowę z naszym klubem podpisał Bartłomiej Koniecko, ur. 03.05.1978 w Giżycku wychowanek Mazura Ełk, w sezonie 1997/98 grał już w IV ligowej wówczas Warmii Grajewo, ostatnie 2 sezony w Płomieniu Ełk. Po 6 kolejkach Bartek z 6 zdobytymi bramkami prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców IV ligi warmińsko - mazurskiej. Zawodnik został bezpłatnie wypożyczony z Płomienia Ełk. Dziś udało mi się załatwić wszelkie formalności związane z tym transferem i jutro zawodnik zostanie potwierdzony do gry w Warmii Grajewo przez Podlaski Związek Piłki Nożnej w Białymstoku. Możliwe jest, że Sebastian Popławski zostanie jutro wypożyczony przez nasz klub do "TURA" Bielsk Podlaski lub "POGONI" Łapy.

Pozdrawiam
J. Szumowski


czytaj więcej ...


środa, 25 stycznia 2023

31. Finał WOŚP na sportowo

poniedziałek, 23 stycznia 2023

Grajewo, ALPN 23.01.2023

Komentarze (8)

no i poszedl!!!!!!! brawa dla Pana prezesa!!!!!teraz bedzie o wiele lepsza atmosfera w klubie i chlopaki bede grac brawo Warmia!!! trzymam kciuki za nowego trenera!!!!!Przemek pokaz na co Cie stac :)!!!!!

Gratulacje Przemek!!!!. Życzę skukcesów trenerskich i wygranch meczy. Możesz zamknąć buzie wszystkim ci nieprzyjaznym osobom. Spróbuj nie zmarnować tak doskonałej szansy. Szacunek za decyzję Zarządowi Klubu Warmia.
Powodzenia i pozdrawiam.

a siejewicz sio sio a sio

No nareście może bendą jakieś wyniki .. .WARMIA DO BOJU trzymamy za was kciuki

Piłkarz trenuje klub w którym gra?

tak jest cos takiego jak----grajacy trener :)

moze uda sie wam zbudowac lepszy zespol... u NAS - Wissa- TRENER JEST grajacy i jak pierzemy...pzdr

feliks, w końcu napisałeś coś "ludzkim głosem" ;-> Pozdro

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.