środa, 21 lutego 2024

Sport

  • 8 komentarzy
  • 9923 wyświetleń

Wieści z Warmii

30.08.2005r. Prezes Zarządu K.S. "WARMIA" podziękował Tadeuszowi Siejewiczowi za dotychczasową współpracę. Powodem zwolnienia trenera Siejewicza były niezadowalające wyniki naszej drużyny w 4 meczach sezonu 2005/2006.
W kolejnym meczu Warmię poprowadzi Przemysław Kołłątaj.


Dziś umowę z naszym klubem podpisał Bartłomiej Koniecko, ur. 03.05.1978 w Giżycku wychowanek Mazura Ełk, w sezonie 1997/98 grał już w IV ligowej wówczas Warmii Grajewo, ostatnie 2 sezony w Płomieniu Ełk. Po 6 kolejkach Bartek z 6 zdobytymi bramkami prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców IV ligi warmińsko - mazurskiej. Zawodnik został bezpłatnie wypożyczony z Płomienia Ełk. Dziś udało mi się załatwić wszelkie formalności związane z tym transferem i jutro zawodnik zostanie potwierdzony do gry w Warmii Grajewo przez Podlaski Związek Piłki Nożnej w Białymstoku. Możliwe jest, że Sebastian Popławski zostanie jutro wypożyczony przez nasz klub do "TURA" Bielsk Podlaski lub "POGONI" Łapy.

Pozdrawiam
J. Szumowski


czytaj więcej ...


Komentarze (8)

no i poszedl!!!!!!! brawa dla Pana prezesa!!!!!teraz bedzie o wiele lepsza atmosfera w klubie i chlopaki bede grac brawo Warmia!!! trzymam kciuki za nowego trenera!!!!!Przemek pokaz na co Cie stac :)!!!!!

Gratulacje Przemek!!!!. Życzę skukcesów trenerskich i wygranch meczy. Możesz zamknąć buzie wszystkim ci nieprzyjaznym osobom. Spróbuj nie zmarnować tak doskonałej szansy. Szacunek za decyzję Zarządowi Klubu Warmia.
Powodzenia i pozdrawiam.

a siejewicz sio sio a sio

No nareście może bendą jakieś wyniki .. .WARMIA DO BOJU trzymamy za was kciuki

Piłkarz trenuje klub w którym gra?

tak jest cos takiego jak----grajacy trener :)

moze uda sie wam zbudowac lepszy zespol... u NAS - Wissa- TRENER JEST grajacy i jak pierzemy...pzdr

feliks, w końcu napisałeś coś "ludzkim głosem" ;-> Pozdro

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.