Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Grajewie chętnie uczestniczą w konkursach na różnym szczeblu: szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim, odnosząc sukcesy. O wcześniejszych osiągnięciach już informowaliśmy. Poniżej prezentujemy sukcesy uzyskane przez nich w ostatnim czasie:
XIII Wojewódzki Konkurs Poetycki „Miasto i region w Unii Europejskiej” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku
Nagroda – Kalina Kacprzak kl. V b
Wojewódzki XXX Mały Konkurs Recytatorski „Baje, Bajki i Bajeczki” zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Animacji i Kultury w Białymstoku:
II miejsce - Krzysztof Karwowski kl. III d
IX Wojewódzki Konkurs Plastyczny ph. „Jesteśmy jednym światem” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku:
Kategoria - 5 - 9 lat
Wyróżnienie - Jakub Pawełkowski i Szymon Pięczykowski kl. I b
Praca Nikoli Szlejter z kl. I b została zakwalifikowana na wystawę pokonkursową.
Kategoria 10 - 15 lat
Wyróżnienie - Wiktoria Pałyzga z kl. VI a
XV Festiwal Tradycji Wielkanocnych w Białymstoku
Kategoria: klasy I - III
I miejsce - Szymon Pięczykowski kl. I b, Nikola Szlejter kl. I b, Jakub Pawełkowski kl. I b
II miejsce - Bartosz Tarnacki kl. I c
III miejsce - Kacper Zalewski kl. I c
Kategoria: klasy IV-VI
I miejsce - Kalina Kacprzak kl. V b, Julia Krzemińska kl. V a, Anita Pięczykowska kl. VI a, Bartosz Mazurek kl. IV b
II miejsce - Wiktoria Pałyzga kl. VI a
Konkurs Ekologiczny „Ratujmy planetę Ziemię” dla uczniów klas VI z okazji Dnia Ziemi
I miejsce - Weronika Dziejma kl. VI a, Aleksandra Wierzchowska kl. VI a
II miejsce - Rafał Górski kl. VI d
III miejsce: Hubert Jabłoński kl. VI d, Izabela Kalinowska kl. VI d, Krzysztof Sztabiński kl. VI b, Zuzanna Tokarzewska kl. VI d, Julia Waszkiewicz kl. VI b
Wyróżnienia otrzymali: Karolina Kozicka kl. VI a, Jakub Samełko kl. VI b, Łucja Sendrowska kl. VI d, Maciej Zyskowski kl. VI d
Szkolny konkurs plastyczny ph. „Portret mojego Belfra”
Kategoria - klasy I-III
I miejsce - Julita Łukowska kl. III e
II miejsce - Aleksandra Kupińska kl. II d
III miejsce - Anna Prostko kl. III d
Kategoria - klasy IV-VI
I miejsce - Gabriela Wiśniewska kl. V b
II miejsce - Kalina Kacprzak kl. V b
III miejsce - Oliwia Dzięgielewska kl. V b
XV Szkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej – II List do Tymoteusza
I miejsce - Marta Pawełkowska i Karolina Świderska kl. IV b
II miejsce - Lena Poniatowska kl. IV b
III miejsce - Agnieszka Ciukszo kl. IV b
Wyróżnienie - Weronika Wiśniewska kl. V c i Maciej Zyskowski kl. VI d
Szkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej
Laureaci:
Kategoria wiekowa 4 – 5 lat: Martynka Chmielewska kl. „0” I
Kategoria wiekowa 6 lat: Maja Łukawska kl. „0” III
Kategoria – kl. I: Kuba Pawełkowski i Zuzia Wroczyńska kl. I b
Kategoria – kl. II: Marysia Czapska i Julita Klimaszewska kl. II c
Kategoria – kl. III: Zosia Stankiewicz kl. III e
Kategoria – zespoły: zespół „WIRUJĄCE NUTKI” kl. III d
Wyróżnienia:
Kategoria wiekowa 4 – 5 lat: Marcel Gudan kl. „0” I
Kategoria wiekowa 6 lat: Ania Fabrycka kl. „0” III i Lena Rogowska kl. „0” II
Kategoria – kl. I: Lena Kosielska kl. I a
Kategoria – kl. II: Patrycja Wróblewska kl. II c
Kategoria – kl. III: Karolina Kwiesielewicz kl. III e
Kategoria – zespoły: zespół „MISIOWE PRZYTULANKI” kl. I c
Gratulujemy uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom.
fot.SP 4 Grajewo
czwartek, 2 maja 2024
wtorek, 30 kwietnia 2024
Komentarze (0)