środa, 25 maja 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 7146 wyświetleń

Wieści z Rajgrodu

Rusza termomodernizacja rajgrodzkich szkół

Wakacje to nie tylko czas odpoczynku dla uczniów i nauczycieli. Jest to również okres wzmożonych prac dla osób odpowiadających za wygląd i bezpieczeństwo szkoły.

W ramach projektu pn. Oszczędzanie energii w budynkach użyteczności publicznej w Gminie Rajgród ”dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2009-2014 zmodernizowany zostanie budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rajgrodzie oraz nastąpi remontinstalacji centralnego ogrzewania i kotłowni w budynku, jak również zostaną wymienione kotły w rajgrodzkim gimnazjum.

27 lipca 2016 r. Gmina Rajgród zawarła umowy z Wykonawcami na wyżej wymienione zadania oraz z inspektorami nadzoru inwestorskiego. Po podpisaniu umów przedstawiciele Gminy oraz wykonawcy i inspektorzy nadzoru udali się na miejsce inwestycji celem przekazania terenu robót.

http://umrajgrod.pl/Aktualnosci/

Komentarze (5)

Zapytajmy byłego Burmistrza Rajgrodu co takiego zrobił za osiem lat swojej kadencji

Akurat termomodernizacja to zasługa byłego włodarza.

To co robi obecny przez prawie dwa lata, spokojnie zatrudnia doradcę

Poprzedni i obecny powinni razem pojechać do Augustowa i zobaczyć co to znaczy rzadzić, szacun dla Augustowa trzeba z Rajgrodu przeprowadzic się tam

Proszę dajcie podwyżki za te dwa lata harówki dla Burmistrza i jego zastępcy jeszcze raz proszę

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.