Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 10888 wyświetleń

Wieści z Prostek


Pierwszy raz mieszkańcy sołectw Gminy Prostki bawili się wspólnie na urządzonym przez siebie kuligu. Uczestniczyło w nim ponad siedemdziesiąt osób. Ludzie sami dla siebie przygotowali gościniec. Aneta Żabińska  na tę imprezę przygotowała ponad 300 pierogów z różnym nadzieniem.

- Pogoda nam sprzyja, ognisko udane – chwali Bożena Bagan, wójt gminy Prostki. – Najważniejsze, ze wszyscy zadowoleni.

 Po zakończonym ognisku okraszonym pieczonymi kiełbaskami, na które wszyscy pojechali saniami i sankami, biesiadnicy tańczyli w świetlicy w Długoszach do późnego wieczora.
- W grudniu ubiegłego roku uchwałą rady gminy przyjęliśmy program „Integracja sołectw Gminy Prostki” – dodaje Monika Niedzielewska z urzędu gminy. – Dzisiejszy kulig jest jednym z działań tego programu. Wszyscy sołtysi otrzymali informacje o kuligu, a ich zadaniem było powiadomić mieszkańców. Zainteresowanie kuligiem przerosło spodziewane efekty.
Uśmiechnięci ludzie już w trakcie zabawy zapowiadali następne takie wspólne imprezy. Z nieukrywanym zadowoleniem odkrywali, że można wspólnie dobrze bawić się w karnawale.
Kali

wtorek, 9 sierpnia 2022

Karaoke w GCK

wtorek, 9 sierpnia 2022

Warsztaty "Wakacyjna biżuteria"

Komentarze (2)

tylko szkoda że nie wszyscy sołtysi powiadomili swoich mieszkańców:(

Wszyscy z gminy Prostki bo o tę gminę chodziło . Czytajcie uważnie :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.